• ~xcx
    (2015-04-20 09:30)
    17 podstron do przewijania i jedno zdanie na każdej podstronie - dziekuje rezygnuje
  • ~listek figowy
    (2015-04-20 17:31)
    ~~SEB~~ _ZGADZAM SIE z opinia. Ten artykul pisal ktos "potluczony"? Wyglada na to ,ze w lodowce najlepiej trzymac PINGWINA !!!
  • ~SEB
    (2015-04-20 14:33)
    Trala lala. Ketchup zazwyczaj pleśnieje w temp. pokojowej. Co to w ogóle znaczy obecnie"nie trzymaj w lodówce, wystarczy w chłodzie"? Mam sobie ziemiankę wybudować, czy na parapecie od północnej strony? Autor to typowy mądrala. Ludzie obejrzą 15 obrazków, przeczytają 15 zdań a niczego sensownego się nie dowiedzą. Cenisz dobre dziennikarstwo? To zapłać. Dzięki, nie cenie takiego dziennikarstwa.
  • ~jejku rety
    (2015-04-21 08:44)
    Zapomnieli jeszcze napisać, żeby nie trzymać w lodówce wody źródlanej, przegotowanej, mąki, cukru, surowego makaronu, kasz, ryżu, warzyw w zamkniętych puszkach i słoikach... i wielu innych oczywistych rzeczy. Szkoda:(
    PS."trochę"żartobliwie: Co do "keczupu" to najlepszy jest taki stojący 3 tygodnie w słońcu na parapecie, przecież nic mu nie będzie "bo zawiera ocet i konserwanty".Jest wtedy taki DOJRZAŁY i ma intensywny smak i zapach! Grzybowy! Pewnie marketowego majonezu też nie trzeba trzymać w lodówce - bo też zawiera ocet i konserwanty?
  • ~Filip
    (2015-04-20 20:29)
    bezsensu, brednie I sposob podania dla idiotow!
  • ~bbc
    (2015-04-20 10:57)
    Jak wyżej, chcę coś przeczytać a nie oglądać obrazki
  • ~mundry
    (2015-04-20 17:43)
    żadnych ciętych pietruszek i innych ziół nie trzyma się w wodzie, bo bakterie gnilne szybko je rozkładają i są trujące!!!(nawet nie kupuje się "z wody")
  • ~kopeć
    (2015-04-20 12:08)
    To zamontuj sobie wtyczkę 'eliminator slajdów' ;p
  • ~s
    (2015-04-20 16:40)
    Cytryny kiedys trzymalem w temperaturze pokojowej i psuly sie dosc szybko.
    W lodowce, w pojemniku na warzywa, trzymaja sie kilkakrotnie dluzej.
    Ocfzywiscie pisze o cytrynach bez opryswanej skorki.
  • ~marek
    (2015-04-26 22:14)
    do antymoher Würzburg: gebelsiku wyluzuj, przeczytaj raz jeszcze artykuł, może chycisz, tu nie idzie o adolfa ino o pyry w lodówce.