• ~Bożena
    (2017-10-10 21:00)
    A w moim przypadku odchudzanie to przeszłość. Udało mi się pokonać nadwagę przy zastosowaniu Foreverslim.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-10-07 01:31)
    15 zdań i 15 obrazków do klikania. Oto obraz kompletnego upadku mediów.
  • ~Ewa z USA.
    (2017-05-20 01:47)
    Co nie trzymac w lodowce ----powazne odpowiedzi sie tylko licza .ZIEMNIAKI ----NIe bo przemarzna i beda slodkie .Cebula tez nie trzymac ,czosnek tez nie .Banany tez nie . Zimno chamuje .Lodowka jest potrzebna do przechowywania innych produktow .
  • ~sandra
    (2017-05-15 10:55)
    środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.
  • ~tad
    (2017-05-12 16:52)
    Z cytrynami to kompletna bzdura - w lodówce można je trzymać tygodniami i nic nie tracą ze smaku i zapachu.
  • ~Le Ming
    (2015-12-17 12:02)
    A u mnie w lodówce pojawił się Petru! Co robić?
  • ~marek
    (2015-04-26 22:14)
    do antymoher Würzburg: gebelsiku wyluzuj, przeczytaj raz jeszcze artykuł, może chycisz, tu nie idzie o adolfa ino o pyry w lodówce.
  • ~antymoher Würzburg
    (2015-04-25 09:39)
    Był Majdan w Kijowie - teraz czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska!!
    Poloki to ta sama brudna rasa co ruskie!
    Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku: "Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła."
    A ja dodam ze małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu!
    Hirschberg a nie jelenia góra, Hindenburg nie zabrze, Breslau nie wroclaw i Stettin nie szczecin! OBERSCHLESIEN nie śląsk, POMMERN nie pomorze!
    Niech Śląsk wróci na swoje miejsce do BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND!
    poloki to są podludzie nie zasługom na ta piękna ziemia, poloki to slurzonce, białe murzyni, śmieci Europy, polak to makumba dla pana Ślązaka albo Niemca!
    Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo!
    Glück auf, Kameraden! Oberschlesien bleibt deutsch!
  • ~jejku rety
    (2015-04-21 08:44)
    Zapomnieli jeszcze napisać, żeby nie trzymać w lodówce wody źródlanej, przegotowanej, mąki, cukru, surowego makaronu, kasz, ryżu, warzyw w zamkniętych puszkach i słoikach... i wielu innych oczywistych rzeczy. Szkoda:(
    PS."trochę"żartobliwie: Co do "keczupu" to najlepszy jest taki stojący 3 tygodnie w słońcu na parapecie, przecież nic mu nie będzie "bo zawiera ocet i konserwanty".Jest wtedy taki DOJRZAŁY i ma intensywny smak i zapach! Grzybowy! Pewnie marketowego majonezu też nie trzeba trzymać w lodówce - bo też zawiera ocet i konserwanty?
  • ~Filip
    (2015-04-20 20:29)
    bezsensu, brednie I sposob podania dla idiotow!
  • ~mundry
    (2015-04-20 17:43)
    żadnych ciętych pietruszek i innych ziół nie trzyma się w wodzie, bo bakterie gnilne szybko je rozkładają i są trujące!!!(nawet nie kupuje się "z wody")
  • ~listek figowy
    (2015-04-20 17:31)
    ~~SEB~~ _ZGADZAM SIE z opinia. Ten artykul pisal ktos "potluczony"? Wyglada na to ,ze w lodowce najlepiej trzymac PINGWINA !!!
  • ~r
    (2015-04-20 16:44)
    Cytryny powinny byc trzymane w lodowce (temp 3-8 stopni).
    Jezeli sa kuz przekrojone to tylko kilka dni najlepiej zapakowane w przezroczysta folie..
  • ~s
    (2015-04-20 16:40)
    Cytryny kiedys trzymalem w temperaturze pokojowej i psuly sie dosc szybko.
    W lodowce, w pojemniku na warzywa, trzymaja sie kilkakrotnie dluzej.
    Ocfzywiscie pisze o cytrynach bez opryswanej skorki.
  • ~SEB
    (2015-04-20 14:33)
    Trala lala. Ketchup zazwyczaj pleśnieje w temp. pokojowej. Co to w ogóle znaczy obecnie"nie trzymaj w lodówce, wystarczy w chłodzie"? Mam sobie ziemiankę wybudować, czy na parapecie od północnej strony? Autor to typowy mądrala. Ludzie obejrzą 15 obrazków, przeczytają 15 zdań a niczego sensownego się nie dowiedzą. Cenisz dobre dziennikarstwo? To zapłać. Dzięki, nie cenie takiego dziennikarstwa.
  • ~kopeć
    (2015-04-20 12:08)
    To zamontuj sobie wtyczkę 'eliminator slajdów' ;p
  • ~bbc