• ~Robnad
    (2015-12-04 22:12)
    najlepszy jest KARTOFEL zawany nad-prezesem PIS , bez konta dzieci msciwy bezzebny popierdujacy staruch
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-02-14 21:50)
    Te hAmerykanskie bataty pieknie wygladaja, jak z katalogu MONSANTO.
    Aha..., a nie sa tak przypadkiem GVO POdrobione???
    Bo tak je reklamujeta.
  • ~parias
    (2015-02-15 18:15)
    Bełkot na zlecenie sponsora. Pewnie jak nie zjesz batata, umrzesz w try miga, rozsypiesz się i zgnijesz w oczach. Bajkopisarze.
  • ~mario
    (2015-02-14 19:31)
    A kosztują za kilogram znacznie więcej niż najlepsze polskie warzywa.
  • ~Dorota
    (2016-09-09 07:02)
    Polskie warzywa też są super, takie wymieszane tłuczone ziemniaki z marchwią gotowaną na obiad są naprawdę świetne i też pomarańczowe jak bataty ;) Takie nasze lokalne produkty są dla nas najlepsze. Ja je uwielbiam, są naprawdę zdrowe i świetnie wspomagają odchudzanie. Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..
  • ~kartofel nade wszystko
    (2017-10-28 21:20)
    Nie mam czasu bo już późno, ale mógłbym napisać 17 powodów a nawet 20 dla których warto jeść kartofle...Nawet dla anorektyczek... jak pojedzą kartofli to się trochę rozbędą :-)
  • ~agata343
    (2016-09-09 11:10)
    Ja schudłam stosując tabletki Slimcea na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
  • ~asisa
    (2016-09-09 11:10)
    zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.
  • ~pp
    (dzisiaj 15:11)
    Ja tam wole jeść kebaby! Jak nie zjem jakiegoś dnia kebaba to jestem zdenerwowany.