• ~rysio
    (2014-09-17 22:00)
    Najlepszy na odchudzanie jest salceson podlaski
  • ~Podwawelski
    (2014-08-03 22:19)
    nie cierpię jabłrek Pocałujcie mnie w dupę!!!
  • ~CCCP
    (2014-08-03 08:39)
    MASŁO JEST ZŁE. MASŁO JEST DOBRE DLA ZDROWIA, OLEJ JEST ZŁY, DOBRY, MARGARYNA, JAJKA, WIEPRZOWINA, WOŁOWINA, DRÓB, CHLEB I TAK DALEJ !!! ZALEŻY, KTO KOMU POSMAROWAŁ I KTO NA CZYM CHCE ZROBIĆ KASĘ !!!
  • ~olga
    (2014-08-03 12:39)
    to nie prawda jablka nie sa takie zdrowe zawieraja duzo cukru tak mowi moj diabetolog ,mozna zjesc tyko 2 jablka w tygodniu,przestanicie ludzi zmuszac i oszukiwac niechce ich Putin to po co sprzedajecie po zawyzonej cenie kg jablek kosztuje5zl to drogo,obnizszcie cene
  • ~anp
    (2014-08-03 14:44)
    Ja naprawde nie moge jesc surowych jablek , ale pieczone tak - nawet kilka ,jeszcze cieple ...super.
  • ~Mk
    (2014-08-03 14:47)
    Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze "angielskie haslo" ma racje bytu !
    Codziennie jem conajmniej 1 jablko i (oby tak dalej !) przez 80 lat nie wiem co to grypa, czy inne paskudzctwa. Jeszcze 2-3 orzechy wloskie do tego ( sa bardzo bakteriobojcze) i ... lekarze moga szukac pracy na zachodzie !

    Co do ceny, to racja. Szczegolnie "jablka ekologiczne" (!?!) Teraz "dzieki Putinowi" (darmowa reklama jablek), bedziemy narodem zdrowszym, - oby !
  • ~Wiktor- Przemyśl
    (2014-08-03 17:11)
    Ja jedząc kilka jabłek codziennie- zima ;lato mam zniszczona trzustkę, oraz cukrzyce typu 2. Mój lekarz stwierdził że to właśnie jabłka przyczyniły się do tego. I komu w takim razie wierzyć? Job jego mać?
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-08-03 18:21)
    solidarność z sadownikami a ***** cały czas ceny windowali teraz powinni sobie domy z jabłek pobudować pazerni ludzie za zerwanie jednego kilograma jabłek płacą
    od 10 do 15gr za kilogram proponuję wina robić ha ha ha
  • ~warszawianka
    (2014-08-03 19:49)
    Na bazarach sprzedaja spady po 2,50 lub wieksze po 3zl.Maja teraz sposob zeby zarobic na ziomkach.
    Do ruskich sprzedawali wybrane ,wyblyszczone a nam wciskaja za wieksze pieniadze spady.
    maja problem to niech oddadza biednym rodzinom lub zaopatrza szkolne i przedszkolne placowki zamiast cipsow.Swoja droga przez 7 lat nie potrafili znalezc zbytu innego niz ruskich,ta dzicz przyzwyczaila sie ze za komuny mieli warzywa,owoce i mieso za darmo ,wiec moze do tego samego daza.
    W takiej sytuacji jablka powinny byc po 1z-2 zl.