• ~Monika
    (2014-06-29 23:31)
    Oj, widzę że wypowiadający się powielają co usłyszeli a co nie jest prawdą. Po pierwsze, japońskie miasta są cichsze i mniej zanieczyszczone niż polskie. Jest dużo zieleni a większość samochodów jest elektrycznych a nie spalinowych. Zdecydowana większość japończyków chodzi pieszo lub jeździ rowerami. Wszyscy są aktywni fizycznie do późnej starości. Jedzenie na mieście jest świerze, smaczne zdrowe i lekkie, bazujące na rybach, warzywach, ryżu i zupach. Wbrew pozorom, japończycy wcale aż tak się nie śpieszą. Pracują długo ale nie koniecznie dużo (mają sporo całkiem konkretnych przerw). Wszystko powyższe sprawdzone osobiście w Tokio, Kyoto, Kobe, Osace i Narze, więc to co powyżej państwo piszecie, to bujdy na resorach powielane jak głuchy telefon.
  • ~kanko
    (2014-07-02 10:48)
    Hehe... kolejne cuda? Jedyna zdrowa dieta, to dieta racjonalna. Na foreverslim straciłam 17 kg, w krótkim czasie, co 3 miesięcy. Później stopniowo wracałam do normalności. Powiedzmy, że teraz już nie mam problemów z opanowaniem się przed kiepskim jedzeniem, wszystko idzie w odpowiednim kierunku, tak jak tego chciałam.
  • ~marwos
    (2014-07-02 10:42)
    heje... jedyna zdrowa dieta to duże zmiany. Warto wprowadzić foreverslim, systematyczność. W ten sposób waga rzeczywiście stopniowo leci. W moim przypadku dopiero na tabletkach przestałam odczuwać głód, i to był dla mnie kluczowy moment.
  • ~lunia
    (2014-07-06 19:54)
    Nooo... w Grecji tez niedawno bylo duzo 100 latkow a jak zaczeli sprawdzac to okazalo sie ze rodzinie nie oplacalo sie zglaszac smierci babci czy dziadka do odpowiednich urzedow
  • ~luneta
    (2014-07-11 20:34)
    Żeby to jeść i być zdrowym jest jeden warunek trzeba być Jpończykiem tak jak Eskimosem i tp.Te opisy są funta kłaków warte a wiedza na tenat diet archaiczna.Kiedy skończy się pisanie takich bzdur przez przypadkowe osoby
  • ~mieszkanka Tokyo
    (2014-07-03 03:24)
    najzdrowsza szczeglnie teraz po napromieniowaniu po Fukushimie nie piszcie bzdur i nie wprowadzajcie ludzi w blad
  • ~po
    (2014-07-02 15:18)
    Wejdźcie na blog : www.ziolaiprzyprawy.info pana Rafała Mroza.. Byłem oszołomiony i zupełnie zbity z pantałyku,jak i wszyscy forumowicze ,którzy tam przypdkowo trafili. Wiedza i logika argumentów powala...Pełno linków do źródeł polskich,angielsko i niemiecko języcznych.
  • ~po
    (2014-07-02 15:11)
    Najbardziej szkodzi czytanie GW; i kąpiele kakaowe nie pomogą.
  • ~gość
    (2014-06-29 20:13)
    Znowu druga Japonia? Nudne.
  • ~boczek
    (2014-06-27 23:38)
    "W Japonii żyje też największy odsetek stulatków"
    No proszę, przemysłowy kraj, smog, hałas na ulicach, stresujący tryb życia...