• ~Basia
    (2014-04-28 07:22)
    Jem owsiankę od lutego i potwierdzam poprawia metabolizm a mam 45 lat schudłam już 7 kg. Wiadomo sama owsianka nie odchudza, ale pomaga w diecie :)
  • ~autor
    (2014-04-29 05:36)
    raczej zalejemy ciepła albo i nie ale WODA!!!
  • ~amelia
    (2016-02-14 12:08)
    Limvena to solidna dieta pomagająca zrzucić każdy kilogram. Koktajle które zastęują posiłki są smaczne, a kilogramy które przy tym spadają doskonale motywują do ukończenia kuracji. Można schudnąć blisko 15kg. Polecam
  • ~babek
    (2015-02-01 13:31)
    bo pijesz za duzo browarow
  • ~Amanda
    (2016-02-12 11:55)
    Ja na prawdę długo szukałam czegoś skutecznego. Wiele diet, wiele suplementów i produktów które miały mnie odchudzić. Odchudzały tylko portfel. Być może dlatego że taka moja uroda, uroda mojego organizmu. Dopiero popularny środek Slimcea poradził sobie z moją nadwagą. Chudłam dużo szsybciej i więcej w sposób naturalny ( slimcea to naturalny srodek na odchudzanie ). 14kg po 3 miesiącach zwykłej diety i slimcea. To jest wynik.
  • ~mkk
    (2014-04-28 00:48)
    Same zalety - z wyjątkiem paskudnego smaku i takiejż konsystencji...
  • ~jutro tez jest dzien
    (2015-10-21 20:46)
    Owsianka tak ale bez mleka !! Mleko dla ludzi tylko i wylacznie w postaci takiej jak kefir, zsiadle itp., bez dodatkow, slodzikow i kolorantow.
  • ~adfa
    (2015-10-21 11:32)
    ja z koleżnaką razem odchudzamy się ze slimcea. Razem jest dużo raźniej i na wzajem się motywujemy. Na razie nasze wyniki to 5 i 6 kg w połowie kuracji. Jest łatwo i waga spada.
  • ~gamma
    (2015-10-22 11:41)
    działa na mnie najlepiej suplement Slimcea. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam slimcea każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.
  • ~OMCh
    (2014-04-29 08:46)
    Nie biorą pod uwagę odwodnienia, które jest pewne po próbie spożycia owsianki i następującymi po tym haftami ;))))