• ~elf
    (2014-04-09 12:55)
    Znam te zasady i stosuję z zoną od co najmniej 10 lat ;działa rewelacyjnie na przemianę;nauczono mnie tego na Sri Lance ;gdzie wieczorem do pokoju podawano termos z gorącą wodą. Zwolennicy wody z lodem powinni wstąpić do PiS-u tam sami idioci .Amen.Wiara czyni Czuba
  • ~szymonus
    (2014-04-08 22:48)
    ja tez ale pol na pol ze spirytusem
  • ~fuckonor
    (2014-04-09 00:01)
    Banda Baranów. Mówią by pic gorącą wode a zdjecie jest z kostkami lodu.
  • ~vh
    (2014-04-09 13:18)
    nie ma czegos takiego jak minilana ilosc plynow - to cecha osobnicza i jest regulowana przez sam organizm - tworzenie mitu o ilosci minimalnej wody jak trzeba wypic jest chore zwlaszcza ze nadmiar wody moze wywolac kwasice i smierc.
  • ~retty
    (2014-04-08 22:01)
    Fajne, od dziś piję gorącą!
  • ~mam awersję na głupotę
    (2014-04-09 09:25)
    Co za bzdury! 8 szklanek dziennie? Natura nas wyposażyła w niezawodny instrument, który mówi nam, ile mamy pić - to się nazywa pragnienie. ale jedni ludzie z chęci zysku napiszą każdą bzdurę, a inni ludzie, z głupy, każdą taką bzdurę wezmą za dobrą monetę. :)
  • ~ewa koby
    (2014-04-09 17:24)
    jedynie ciepla wode z kranu mozesz pic tylko w paryzu i berlinie w wszyskio zapomnij absolutna woda tego swiata to woda norwegii dzis napisalam list do ksiestwa norwegii abstrachujac uzywanie wojny krym alabimewa koby
  • ~fk
    (2014-04-09 08:54)
    Jak to tak można pić wodę? Jak zwierzęta
  • ~jot
    (2014-04-08 23:12)
    Co za durak twierdzi, że należy pić codziennie minimum osiem szklanek wody? Organizm powinien przyjąć odpowiednią porcję płynów, ale tylko producenci wody butelkowanej wmawiają nam, że to ma być woda. Przy odpowiedniej diecie, np. roslinnej, możemy nie pić nawet kropli wody, a mimo to potrzeby organizmu będą zaspokojone.
  • ~To ja
    (2014-04-09 08:27)
    Tylko głąby piją gorącą wodę i się Parzą! Pije się co najwyżej wodę ciepłą! Gorącą to można wypić zimą jak się mocno zmarzło, ale na pewno nie cały rok - bo to idiotyzm. [zimna<letnia<ciepła<gorąca&lt;wrzątek]