• ~Mnietek
    (2014-04-04 09:01)
    Kawa to trucizna, tak samo szkodliwy i uzależniający środek jak papierosy, narkotyki czy słodycze. Słabo się czujesz, to zaaplikuj sobie troszkę ruchu, zamiast ogłupiać organizm kawą, przy okazji deregulując prace serca i zakwaszając żołądek. Koncerny naprawdę mają serdecznie gdzieś Twoje zdrowie.
  • ~madame mrok
    (2014-04-04 15:02)
    a co ty tam wiesz!!! co to za zycie bez kawki rano hahaha
  • ~krystekka
    (2014-04-10 10:08)
    ja na zielonej kawie jestem już drugi miesiąc, ale na suplemencie Be Slim Zielona Kawa, który ma w jednej pastylce az 500mg wyciągu z tej kawy, bo sam smak tej kawy jest okropny... ;] u mnie jak na razie minus 5kg na wadze więc rewelacyjny efekt, zaczełam tez biegac wieczorami :)
  • ~Iwona
    (2014-04-14 23:12)
    Próbowałam kiedyś pić zieloną kawę, ale przyznam szczerze, że nie bardzo mi smakowała.Pomyślałam o takiej w tabletkach, ale chciałabym wybrać właśnie jakąś taką, która ma wyciągu z tej zielonej kawy jak najwięcej. Ile be slim zielona kawa kosztuje?
  • ~martanuk
    (2014-04-18 11:04)
    przyjmuję od 2 tygodni suplement Be Slim Zielona Kawa, jedna pastylka rano wystarcza na cąły dzień, a opakowanie kosztuje ok 26zł więc nie jest to droga kuracja odchudzająca :) dodatkowo przerzuciłam się na dania gotowane na parze :)
  • ~franciszka3
    (2014-04-26 08:52)
    w smaku gorsza, ale w efektach lepsza :) ja zamiast ją pić przyjmuję suplement Be Slim Zielona kawa już drugi tydzień, powoli czekam na pierwsze fekty :)
  • ~koneser
    (2014-10-09 22:09)
    zielona kawa - smak i zapach błota i mułu
  • ~mjk
    (2014-10-09 08:36)
    Nikt mnie nie przekona do fanaberii - Nie ma to jak mała czarna pita z rana.
    Tak na poważnie to zielona jest niesmaczna!
  • ~zielonakuchnia
    (2017-07-22 14:45)
    Myślę że Yerba Mate jest lepsza niż te wszystkie czarne i zielone kawy ... przetestowane na własnej skórze to wiem co pisze i kropka. Yerba odchudza i dostarcza cennych minerałów i witamin z grupy B....a jak pobudza !!!