• ~Marek
    (2014-03-16 15:34)
    A ja slyszalem ze my za bardzo kukurydzy nie trawimy.
  • ~emerytka
    (2014-03-16 10:17)
    Najbardziej wypełniony chemią produkt, nie jeść. Trzeba również uważać na dodatek do innych produktów. Przecież do pasz dla zwierząt też jest dodawane to świństwo, a my faszerowani jesteśmy w każdym produkcie GMO. Zobaczcie tą reklamę o jajkach gdzie wyraźnie informują, że jajka bez GMO czyli cała reszta z GMO.
  • ~waz
    (2014-03-24 17:09)
    jestem na diecie przygotowanej przez dietetyka (indywidualnie dla mnie) zero kukurydzy . poprzednio dieta córki też zero kukurydzy (-17 kg :) ). ma wiele zalet ale na pewno nie odchudza!!!
  • ~alababa
    (2014-04-03 11:02)
    Kukurydza I soja to dwa najbardziej GMO produkty zywnosciowe. Wlasciwie sa juz tak zarazone, ze wystepuja wylacznie w formie GMO. Czyli przeciwnie, nie masz raka? To jak chcesz miec, jedz kukurydze I popijaj soya.
  • ~prawda
    (2014-03-16 00:37)
    zwlaszcz ta GMO powstaja guzy u szczurow po zjedzeniu
  • ~lalosha
    (2014-03-16 04:18)
    Ale z was oszusty. Za takie informacje powinno sie karac. Ogolnie wiadomo przeciez. ze dzis kukurydza jeat prawie wylacznie GMO czyli powoduje raka, a nie przeciwdziala zachorowaniom na raka. Razem z soja sa uwazane za najbardziej genetycznie zepsute uprawy. A ten tu o tym, ze kukurydza chroni .
  • ~Jackwar
    (2014-03-16 07:08)
    Oczywiście , nie powinniśmy jadać tego świństwa .
  • ~dick
    (2014-03-16 08:12)
    Wedlug najnowszych badań najsilniejsze dzialanie antyrakowe mają odmiany GMO
  • ~baba
    (2014-03-16 11:39)
    Tak jeśli to nie jest kukurydza GMO, a przeważnie jest.
  • ~Krystyna
    (2014-03-16 15:02)
    Bzdury. Gdyby nasiona kukurydzy miały 14 % białka /czyli więcej niż pszenica/ byłaby znakomitą, wyłączną paszą dla bydła opasowego i mlecznego. Tak nie jest. W ziarnie kukurydzy jest kilka % białka i jeszcze mniej tłuszczu. Ja używam kukurydzy sporadycznie tylko do sałatek jako jeden ze składników. Mnie ten artykuł nie przekona do spożywania kukurydzy na szersza skalę.