• ~7 powodow, dla ktorch nie powinno sie jesc bananow
    (2015-10-05 04:02)
    1. Nie rosna w Polsce i nie sa czescia genetycznej diety Polaka
    2. Zebrane zielone dojrzewaja w transporcie
    3. Zawieraja bakterie, inne niz w Polsce
    4. Zwalniaja perystaltyke jelit
    6. Szybko gnija
    7. Zalegaja w sklepach wiec reklama potrzebna
  • ~gegek
    (2015-05-15 01:01)
    ja jem banany bo lubie
  • ~laurkaa
    (2014-03-18 17:37)
    poza bananami więcej potasu ma sok z pomidorów :-) ja niestety borykam się z dosyć dużym niedoborem i muszę wspomagać się pastylkami ketalin+, które na szczęście bardzo dobrze sie wchłaniają do organizmu
  • ~bibułka
    (2015-09-17 13:56)
    Banany wpływają nie tylko na kondycję ciała ale co chyba najważniejsze na nastrój bo się doskonale komponują z konkretnymi owocami. Jeśli znasz sok Michaś jabłkowo-marchwiowo-bananowy Gomaru wiesz o co biega :)
  • ~Waldemar
    (2015-09-24 17:08)
    Bardzo lubię banany. Szczególnie po dużym wysiłku fizycznym. Lubię też bardzo mieszać banany z innymi owocami.Jabłko, marchew i banan to idealne połączenie. Na trening zabieram taki specyfik w postaci soku z Gomaru z Pińczowa. Bardzo dobry sok z trzech owoców.
  • ~zdrowy-rozsadek
    (2014-03-10 21:09)
    Podobno 2 banany daja tyle kalorii co 1 schabowy. Wniosek z tego,ze nie mozna z nimi przesadzac,jak ze wszystkim zreszta-zachowywac umiar.
  • ~zdzisław
    (2014-03-12 16:48)
    Najlepsze na potas są banany suszone, nikomu się nie chce tego przygotowywać, chyba tylko osobom bardzo świadomym swego zdrowia i potrzeb swojego organizmu. Ja poszedłem łatwiejszą drogą i przyjmuje katelin na niedobory, potas jak potas. Wkrótce kolejny jonogram, przekonam się chętnie jak działa.
  • ~harpun
    (2014-03-10 03:48)
    ... bo to najtańszy owos w UK?? :P
  • ~malgot
    (2014-03-13 10:42)
    Oj, przecież banany równie dobrze mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, prawda? Przecież w nich jest dużo cukru, kiedy chudłam z foreverslim, to je całkowicie z diety wyeliminowałam. Efekty? Powyżej oczekiwań, straciłam 13 kg, czyli tak naprawdę wróciłam do diety właściwej.
  • ~askaoe
    (2015-10-05 13:01)
    Dieta .. od tego zacznijmy. Do diety w celu poprawy przemiany materii czy pomocy w blokowaniu głodu warto zastosować suplement. Suplementy oczywiście są takie które działają i nie... warto wtedy wybrać Slimcea bo jest sprawdzony i bardzo dużo ludzi go poleca. Sama stosuje i chudne znacznie wiecej niż bez niego.