• ~Andrzej
    (2014-09-17 23:01)
    To calkowite oszustwo! Kawa jest bardzo szkodliwa dla naszego zdrowia gdyz jest Rakotworcza i przyczynia sie do powstawania Cukrzycy.
  • ~tea
    (2014-09-23 13:08)
    zachecaja do picia zeby emeryci predzej nogi wyciagneli bo zus nie ma pieniedzy nie dajcie sie wrobict
  • ~kolo
    (2014-03-10 16:10)
    jedna kawa, jedno piwo i jeden drink dziennie i jakos mozna zyc
  • ~irena
    (2014-09-24 09:40)
    do wszystkich... nic nie uzależnia,,, nie dajmy się zwariować. wszystko siedzi w glowie ...chcę to pije ,,rano, wieczorem... a jak nie chcę to nie ... koniec kropka pl.
  • ~dajan55
    (2014-09-24 16:19)
    Czytam i myślę że na tym forum to sami lekarze specjaliści piszą - nic tu po mnie - cześć !!!
  • ~jolka
    (2014-09-18 21:08)
    podobno spala tez tluszcz, warto pic jedna filizanke dziennie, jesc zdrowo, oleje z oleofarm jak najbardziej tutaj wskazane i ruszac sie, piekna sylwetka gwarantowana
  • ~marian
    (2014-09-18 00:26)
    onanizm przy kawie poteguje doznania
  • ~zenon
    (2014-09-18 00:25)
    ja tam się masturbuje przy kawie
  • ~Wittorio
    (2014-03-20 09:56)
    Wszystko to co spozywamy w nadmiarze jest szkodliwe dla zdrowia i powoduje uzaleznienie,a szczegolnie dotyczy to używek.
  • ~Ada
    (2014-09-18 09:26)
    Zapomnieliście o jednym: kawa sprzyja powstawaniu celulitu.
  • ~lekarz
    (2014-03-11 10:59)
    Co to za brednie? prosze o literaturę NAUKOWĄ potwierdzającą te odkrycia.
    Jak mozna tak bezkarnie kłamać ...
  • ~m123
    (2014-03-10 21:58)
    do cwoka
    Nie rozumiem tego słowa ze uzależnia. Pije tylko kawę ale jak jej nie będzie to będę pil herbatę czy co innego. Idzie bez tego żyć. Paliłem papierosy ponad 30 lat i powiedziałem sobie dziś to mój ostatni. od 7 lat nie pale i jest mi dobrze. podobnie z innymi używkami. To nie uzależnienie tylko wmawianie sobie, ze bez tego nie można żyć. Ogólnie mówiąc to jest jak z tabletkami na jedno pomaga / wmawiam sobie ze bez tego nie da się żyć a na drugie szkodzi - zdrowie. Pomijam tu chorobę gdzie bez tabletek nie da się żyć
  • ~ewa koby
    (2014-03-10 21:20)
    kawa na lawe to pocisk kwasu na twoje jelita zoladek watrobe mozg ci wysiada ale wsiada bo musi sie bronic
  • ~ak47
    (2014-03-10 13:40)
    @cwok kiedy kończysz to opowiadanie fantasy?
  • ~mk47
    (2014-03-10 11:05)
    do cwok,
    Tia,
    a onanizm powoduje ślepotę
  • ~cwok
    (2014-03-10 09:10)
    Wypłukuje wapń z organizmu, magnez część witamin. Blokuje na kilka godzin czas wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego. Uzależnia, na początku pije się aby polepszyć nastrój, podnieść ciśnienie. Potem pije się aby móc funkcjonować normalnie, bez kawy podobnie jak alkoholik bez kielicha. W związku ze kawa wypłukuje wiele składników człowiek pijący dużo kawy jest nadwrażliwy, nerwowy, czasami trzęsą mu się ręce, zęby ciemnieją :) itd..
    Kawy nie da się pić po filiżance dziennie, bo kawa uzależnia..z czasem dawki trzeba zwiększać i to jest pułapka.
    Więcej jest minusów niż plusów.
  • ~JAROSŁAW.....JAROSŁAW....
    (2014-09-18 10:35)
    Ja nie pijam kawy, bo pan prezes kaczysław pije tylko herbatkę...on twierdzi ze kawa jest szkodliwa, a on wszystko wie najlepiej !

Może zainteresować Cię też: