• ~Hania
    (2014-02-17 17:19)
    Ciekawe, ciekawe ale ja na zahamowanie apetytu szczególnie na słodycze zastosowałam naturalny preparat slimcea i zadziałało a już myślałam że jestem uzależniona do końca od słodkości. Dodatkowo te preparat przyśpieszył moje odchudzanie i schudłam w 3 miesiące 16 kg.
  • ~verte
    (2014-02-07 07:44)
    ~Obserwator2014-02-07 00:36

    "Wspomaga odchudzanie, bo hamuje apetyt i usprawnia trawienie"...Magiczna substancja! Zupełnie jak TVN lub Gazeta Wybiórcza.

    Hihiihi, Idiotom pisiom nawet ocet balsamiczny kojarzy się GW i TVN, a może by tak do dobrego lekarza, bo paranoja postępuje!
  • ~kaczkodan
    (2014-02-07 08:56)
    Wow...odkrycie stulecia...OCET BALSAMICZNY...W tym śmiesznym Dzienniku pracują chyba małpy...dno i cztery metry mułu...
  • ~godsiak
    (2014-02-11 14:28)
    nie słyszałam o tym occie. sama stosuje na hamowanie łaknienia tabletki slimcea. dają radę. łatwiutko utrzymuje się z nimi dietę.
  • ~Obserwator
    (2014-02-07 00:36)
    "Wspomaga odchudzanie, bo hamuje apetyt i usprawnia trawienie" Przecież to oksy-kurna-moron. Usprawnia trawienie i wspomaga odchudzanie. Magiczna substancja! Zupełnie jak TVN lub Gazeta Wybiórcza.
  • ~Pati
    (2015-12-03 13:47)
    ja w swojej diecie na odchudzanie zastosowałam naturalny preparat który się nazywa figurena i jestem pod wrażaniem jego działania, w niecały miesiąc schudłam już 4,5 kg.
  • ~barkon
    (2014-02-07 09:30)
    Jasne, baju baju. Przerabiałam w sumie kilkanaście diet tematycznych i żadna nie dawała zmian - ile można jeść to samo? Moja recepta na efekt okazała się być bardzo prosta - foreverslim, które dało mi mniejszy apetyt i lepszą przemianę + dużo ruchu. Kuracja trwała 3 miesiące, straciłam 13 kg, ale najważniejsze jest dla mnie to, że nigdy już moja nadwaga nie wróciła. I właśnie to powinno być celem waszej kuracji.
  • ~anabelle
    (2015-12-03 11:07)
    miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety Slimcea. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam coś koło 10kg. Da się.