• ~aquabella
    (2014-01-15 09:37)
    stare jak świat i wy tu z tym wyjeżdżacie! już Tombak o tym mówił ponad 10 lat temu!!! i tak samo o piciu o czym nie macie pojęcia!!! poza tym nie wiecie o czym piszecie ten ser żółty jakiej grubości ma być???
  • ~lokis
    (2014-01-15 13:04)
    "Porcja sera żółtego powinna być wielkości w dwóch złączonych palców". Precyzja tego niegramatycznego sformułowania obezwładnia, co może przyczynić się do spadku wagi.
  • ~wiecznie głodny
    (2014-01-15 13:07)
    Co, kiedy ma się łapska jak patelnie?
  • ~dietetyk czkawka
    (2014-01-15 16:20)
    a porcja ziemniakow jaka ma byc? wielkosci 5ciu paznokci srodkowego palca
  • ~tłustezdrowe
    (2014-01-15 16:21)
    trzeba ograniczyć spożycie węglowodanów cukru tłuszczy nienasyconych margaryny pieczywa kartofli kaszy słodkich owoców do małych ilości na rzecz masła śmietany serów żółtych jajek smalcu boczku gęsi tłustych ryb orzechów oliwek itd.dotychczasowe ,,zdrowe odżywianie"doprowadziło do epidemii otyłości i cukrzycy.zacznijmy odżywiać się niezdrowo(według naukowców) a będziemy dużo zdrowsi
  • ~żart
    (2014-01-15 14:27)
    Wyrzucić wszystkie "sztućce" (widelce,łyżki.noże,itd...).
    Nauczyć się jeść i pić "pałeczkami" (patyczkami) jak "Chińczycy".
    Uczyć dzieci (grubasów) nowej metody.
    Dotyczy to również "alkoholików", "maczasz" patyczek i "oblizujesz" (na dłużej wystarczy)- będziesz "zdrowszy".
    Stress (niedogodność) można "pokonać" (dzięki silnej "woli").
    Czego się nie "najesz", tego nie "naliżesz" (stare powiedzonko).
    Mój pies lubi "lizać" talerze, przed "myciem" (oszczędzam na "wodzie").
    Ale "jaja".
  • ~glodomor
    (2014-01-15 21:12)
    Mam reke ,jak BOCHEN ,no I jak zaczne nia mierzyc-to co z tego wyjdzie???Takie mierzenie -"TO PI RAZY OKO"!!! Raczej trzeba wage apteczna ustawic na stole.
  • ~heh
    (2014-01-15 21:00)
    A ja zastosowałbym regułę podwyższonego koryta + więcej ruchu oraz zdrową żywność.
  • ~glodomor
    (2014-01-15 21:17)
    WAGE najlepiej "zainstalowac" w glowie .Cwiczyc silna wole,a rece zajac czym innym. Stan psychiczny ,bardzo czesto nie pozwala pohamowac sie od jedzenia.