• ~vh
    (2013-09-13 09:38)
    Wiekszosc z problemem niesiwezego oddechu ma kamienie migdlakowe i nawet o tym nie wie - nawet jak zrobicie zeby, wyleczycie wszystko to i tak bedziecie na to cierpiec bo to kwestia budowy fizycznej podniebienia - tkanka tworzy fladki w okolicach migdlakow i w tych fladkach zalegaja resztki pokarmu ktore formulja twarde brylki - to wlasnie one odpowiadaja za nieswiezy oddech w wiekszosci wypadkow (mam na mysli zrobiliscie juz wszystko i dalej klopot). Przypadlkosc ta nazywa sie Tonsillolith i malo ktory lekarz w Polsce o tym wie.
  • ~kunta
    (2013-09-12 12:20)
    Więc ja z tyłu wyrywam ,a z przodu sztukuje .Bez pieńków można dłużej się delektować kiełbasą za 6 zł
  • ~ziutek
    (2013-09-14 07:27)
    A czy po zjedzeniu tych produktów "wiatry" też mają przyjemny zapach?
  • ~xd
    (2013-09-14 11:56)
    podobno po cebuli nie śmierdzi z twarzy
  • ~Janusz Normalny
    (2013-09-12 09:24)
    Bardzo przydatny artykuł teraz, gdy Polaków nie stać na dentystę. Ja za naprawę korzeniową jednego zęba zapłaciłem prawie 300 zł, to jest tyle, ile z żoną wydajemy na życie przez 3 tygodnie. Jak tę sprawę rozwiązują ludzie biedniejsi ode mnie?
  • ~do ~Janusz Normalny2013-09-12 09:24
    (2013-09-12 16:15)
    "Jak tę sprawę rozwiązują ludzie biedniejsi ode mnie?"

    Wyrywają aby pozbyć się problemu raz na zawsze. Mnie wyrwanie kosztowało 350 zł, miłao 250 zł ale ząb był nadcięty (tak się nadpsół) że pękł w polowie i tą drugą część wyjął dopiero po rozcięciu mięska, a i tak było trudno, potem szycie
  • ~ach
    (2013-09-13 08:59)
    Biedniejsi wyrywają zęby na NFZ i robią sobie na tenże gebisy, ale za niby bezpłatny trzeba dentyście dopłacić 400, bo za darmo sie nie da
  • ~Viggo
    (2013-09-13 21:30)
    szukają pieniędzy a dentyści gola biednych ludzi szlag człowieka trafia idzie się z problemem a dentysta sadysta wie lepiej co ci dolega ,możesz mowic mu a on swoje nawet cię nie słucha a jak poprosisz o rachunek to nie dostaniesz leczenia kanałowego czy wypełniania dwójki co tu pisać oni są panami naszych gęb i zrobia co im się podoba a jak tobie się nie podoba to wynocha
  • ~zabek tuskowy
    (2013-09-15 18:58)
    Hej,hej,Polacy,nie o taka bezzebna POlske walczylem!!
  • ~Zęby najważniejsze
    (2013-09-15 19:06)
    Ja chodzę nałogowo do dentysty, żeby kontrolować i nie dopuścić do dużego ubytku, wtedy leczenie w ogóle nie boli. Wszędzie leczą na fundusz, tylko czeka się tydzień. Białe plomby dają do 1,2, 3, a od 4 zęba amalgamat czyli "srebrną". Jeśli chcę plombę białą światłoutwardzalną, to wtedy płacę 70 zł. Wyrwanie zęba też jest na fundusz, tylko trzeba się zapisać ok. tygodnia wcześniej. Ludzie! nie wyrywajcie korzeni zębowych, bo na nich można zrobić sztyft i osadzić koronę, ale to już prywatnie, no i korzeń musi być jeszcze nie najgorszy.