• ~Aaron z Nalewek
    (2013-08-04 16:08)
    Najzdrowszy jest czosnek.
  • ~Prwwdaa
    (2014-01-30 22:53)
    jestescie kretynami ? dajecie sie nabierac ? ktos pisze ze woli frytki , hamburgery . w takim hamburgerze znajduje sie np E621 i jeszcze gorsza chemia , w zwykłym kubusiu macie "syrop Glukoz. fruktozowy co powoduje ze was brzuchy bola , waszeruja was narkotki co chodzicie przez cały dzien i spicie bo wasze mozgi nie pracuja , poczytajcie sobie troche o tym np o Aspartanie jest w kazdym napoju prawie :) ale cóż jestescie słabi i z was robia zwierzęta karmia chemia a wy to kupujecie i jecie :)
  • ~SA
    (2015-09-17 12:10)
    Widać że autor/ka tego gniota na odwal się wrzuciła parę zdanek ctrl+c, ctrl+v z neta, plus stockowe zdjęcia. A pełnoziarnistego ryżu to chyba na oczy nie widziała, skoro ilustruje zalecenie zdjęciem łuskanego, białego. Na bambus z takimi 'mądrościami'.
  • ~adiszon
    (2013-06-20 11:23)
    Satyr,
    jak jesteś mięsożerny z natury to upoluj sam bez broni jakieś zwierzę i je zjedz w taki sposób w jaki jedzą wszystkie drapieżniki na ziemi - POWODZENIA.
    Ciekawe co rozszarpiesz swoimi PAZURAMI I KŁAMI -chłe, chłe, chłe...
  • ~stefan
    (2013-08-28 13:34)
    mięsożerne bydlaki, tylko szczaw i mirabelki!
  • ~Alicja
    (2013-08-08 14:52)
    ~Satyr
    "Człowiek jest zwierzęciem (mięsożernym)- drapieżnikiem".
    Po czym tak sądzisz? Gdyby tak było, mięso spożywalibyśmy surowe, nie pieczone lub gotowane. Gdyby tak było, nasze jelita byłyby o 2/3 krótsze.
  • ~janusz
    (2013-08-04 13:15)
    Wolę kiełbę i fryty.
  • ~Jakobin
    (2013-08-03 12:15)
    Adiszon a telewizje ogladasz czemu przecierz powinienes sobie na gwiazdy poptrzec a nie energie z oleju lub wegla uzywac.Poto postemp mamy zeby zyc lepiej a jak ty lubisz byc wegeterininem to niech ci bog blogoslawi.I auto w domku zostaw idz na nogach zpierac zielenine ,nawet oni pisza balansw jedzeniu anie tylko zielenine.
  • ~Maruś
    (2014-01-08 14:15)
    Zbyt ogólny podział, bez konkretów. Polecam bardziej konkretną listę polskich produktów z opisami - http://www.odzywianie.info.pl/przydatne-informacje/artykuly/art,10-najzdrowszych-polskich-produktow-polska-super-zywnosc.html
  • ~askaa
    (2015-09-14 11:50)
    zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.