• ~Prwwdaa
    (2014-01-30 22:53)
    jestescie kretynami ? dajecie sie nabierac ? ktos pisze ze woli frytki , hamburgery . w takim hamburgerze znajduje sie np E621 i jeszcze gorsza chemia , w zwykłym kubusiu macie "syrop Glukoz. fruktozowy co powoduje ze was brzuchy bola , waszeruja was narkotki co chodzicie przez cały dzien i spicie bo wasze mozgi nie pracuja , poczytajcie sobie troche o tym np o Aspartanie jest w kazdym napoju prawie :) ale cóż jestescie słabi i z was robia zwierzęta karmia chemia a wy to kupujecie i jecie :)
  • ~Aaron z Nalewek
    (2013-08-04 16:08)
    Najzdrowszy jest czosnek.
  • ~SA
    (2015-09-17 12:10)
    Widać że autor/ka tego gniota na odwal się wrzuciła parę zdanek ctrl+c, ctrl+v z neta, plus stockowe zdjęcia. A pełnoziarnistego ryżu to chyba na oczy nie widziała, skoro ilustruje zalecenie zdjęciem łuskanego, białego. Na bambus z takimi 'mądrościami'.
  • ~adiszon
    (2013-06-20 11:23)
    Satyr,
    jak jesteś mięsożerny z natury to upoluj sam bez broni jakieś zwierzę i je zjedz w taki sposób w jaki jedzą wszystkie drapieżniki na ziemi - POWODZENIA.
    Ciekawe co rozszarpiesz swoimi PAZURAMI I KŁAMI -chłe, chłe, chłe...
  • ~stefan
    (2013-08-28 13:34)
    mięsożerne bydlaki, tylko szczaw i mirabelki!
  • ~Alicja
    (2013-08-08 14:52)
    ~Satyr
    "Człowiek jest zwierzęciem (mięsożernym)- drapieżnikiem".
    Po czym tak sądzisz? Gdyby tak było, mięso spożywalibyśmy surowe, nie pieczone lub gotowane. Gdyby tak było, nasze jelita byłyby o 2/3 krótsze.
  • ~Jakobin
    (2013-08-03 12:15)
    Adiszon a telewizje ogladasz czemu przecierz powinienes sobie na gwiazdy poptrzec a nie energie z oleju lub wegla uzywac.Poto postemp mamy zeby zyc lepiej a jak ty lubisz byc wegeterininem to niech ci bog blogoslawi.I auto w domku zostaw idz na nogach zpierac zielenine ,nawet oni pisza balansw jedzeniu anie tylko zielenine.
  • ~Iga
    (2015-09-14 15:25)
    Bardzo fajny artykuł. W ogóle od jakiegoś czasu coraz bardziej patrzę na to co jem i zwracam większą uwagę na to co trafia na mój talerz. Generalnie wcześniej się tym nie interesowałam, ale dieta naprawdę pomaga nam się lepiej czuć! Nie wiem czy na dietetykę się do jakiejś szkoły nie zapiszę. W sumie może byłoby fajnie iść do jakiejś rocznej albo dwuletniej i trochę się rzeczy dowiedzieć.
  • ~satyr
    (2013-06-13 12:35)
    Te dary "niebios" powinni jeść Posły (osły)- będą zdrowsi (na "umyśle").
    Obywatalom (koniom roboczym) należy się tłuste "mięso".
    Cała "tłustość" jest moja- powiedział Pan "Bóg" do kapłanów (izraelskich).
    Człowiek jest zwierzęciem (mięsożernym)- drapieżnikiem, nie bydłem (krowa, słoń,baran,itd..).
    .
  • ~janusz
    (2013-08-04 13:15)
    Wolę kiełbę i fryty.