• ~fan
    (2013-05-29 12:31)
    A szczaw i mirabelki to pies? Proszę zapytać fachowca, entomologa i profesora z PO o jego opinię?
  • ~kuszaaaaa
    (2013-06-01 19:49)
    W Polsce są to JAGODY.

    Tu nie Ameryka redaktorze. My tu mamy Jagody.
    Borówki również mamy ale Polskie borówki - takie czerwone kulki leśne. Super do mięs.
    Nie wiem czy amerykanie je znają.
  • ~piokuk
    (2013-06-01 21:39)
    Jakie jagody znowu? Mowa warszawska nie jest ogólnopolska!
  • ~do piokuk
    (2013-06-05 15:28)
    a powinna byc, bo ciemnote ze słoma w buciorach z całego kraju tu ciągnie
  • ~olmaria7
    (2013-06-17 20:59)
    mamo, - pyta synek - czy to są czarne jagody ? Tak synku - odpowiada mama. A dlaczego są czerwone ? Bo sa jeszcze zielone...
  • ~olmaria7
    (2013-06-17 21:04)
    no uścislijcie wreszcie tę nazwę, w całej Polsce inaczej określaja "jagody". Więc które sa takie zdrowe, te czarne, czy te czerwone, których nie można jeść na surowo, bo niesmaczne ? Napiszcie zaraz ! Bo chcę jutro kupi ć na rynku !! Dzięki.Acha, to te czerwone niesmaczne surowe określane sa nazwą "borówki" Ojej !!!
  • ~darek05
    (2013-05-31 10:31)
    Borówki, dzięki swoim właściwościom, pomagają zapobiegać chorobom nowotworowym i chorobom krążenia,
    poza tym obniżają zbyt wysokie ciśnienie krwi zwiększające ryzyko zawału i chorób krążenia, gdyż oczyszczają naczynia krwionośne oraz wzmacniają tętnice i żyły.
    W owocach borówki znajdują się również związki które zapobiegają infekcjom dróg moczowych, gdyż zmniejszają zdolność bakterii do przylegania do ścian przewodów moczowych. Spożywanie ich i picie soku borówkowego poleca się szczególnie kierowcom samochodów oraz osobom spędzającym dużo czasu przed komputerem, nie długo zacznie się sezon wiec warto pamiętać o tych zaletach borówki
  • ~łełełe
    (2013-06-17 17:51)
    Fajne majtki, pantofelki i seksowne stópki.
  • ~Cypisek
    (2015-08-29 18:56)
    Dlaczego na zdjęciu nr 3 ta kobita na kiblu ma wszystko monochromatyczne ? :)