• ~A,Baran
    (2013-04-20 08:56)
    najsmaczniejszy do sałaty jest olej z pestek z dyni .Jest też najlepszym lekarstwem na przerost prostaty . W Styrii gzie go masowo produkuja i używają nikkt nie choruje
  • ~onet
    (2013-05-07 14:24)
    Najlepiej jest kiedy człowiek ma olej w głowie. Najmniej posiadają go PISowcy i moherowcy
  • ~Lech
    (2013-04-15 20:33)
    Amerykanki profesor zaleca szczegolnie dla astmatykow olej lniany.
  • ~MAMA
    (2013-10-16 18:27)
    Od 5 miesięcy stosuję olej z czarnuszki. Zaczęłam podawać go córeczce która miała od paru lat problem z nieustannym katarem i przeziębieniami na które zapadała częściej niż inne dzieci w przedszkolu. Od kiedy podaję jej pół łyżeczki dziennie mała praktycznie przestała mieć katar, a jak zarazi się od któregoś dziecka w przedszkolu to kończy się w ciągu trzech dni! W pierwszy dzień cieknie jej z noska woda która powoduje podrażnienia pod noskiem, drugiego dnia katar staje się bardzo gęsty a kolejnego dziecko już swobodnie oddycha. Sama też biorę i muszę przyznać że przestałam mieć problemy ze snem, moje włosy i paznokcie są mocne i cera zrobiła się gładsza i jędrniejsza. SZCZERZE POLECAM OLEJ Z CZARNUSZKI:)
  • ~Florestan
    (2013-04-16 07:35)
    Artykuł zawiera lokowanie produktu.
  • ~kazet31
    (2013-04-15 14:43)
    Dobór taki, że kupuj co egzotyczne. A gdzie rzepak czy słonecznik? Ej, pismaki, pismaki, łatwo przedrukować a nie myśleć.
  • ~to jak to jest?
    (2013-04-15 22:22)
    A gdzieś pisali , że najzdrowszy ze wszystkich olej, to olej rzepakowy.
  • ~OLMARIA7
    (2013-04-16 19:44)
    NAJZDROWSZY - NALEŻĄCY DO NAJZDROWSZYCH TO OLEJ Z ORZECHÓW WŁOSKICH ! TEŻ LNIANY TŁOCZONE NA ZIMNIO.
  • ~buba
    (2013-04-17 15:12)
    Co to znaczy nie tuczą, a wręcz pomagają zrzucić wagę. Nieprawda! Oleje są kaloryczne, bo to tłuszcze. Nie ma olejów z małą ilością kalorii. Głupstwa piszecie.A są zdrowe, to fakt. ale nie chlapcie za dużo do sałatek , bo tyłek tyje.
  • ~gosiaczek
    (2014-02-12 10:11)
    Tu natomiast można poczytać o oleju palmowym, który znajduje się w wielu produktach spożywczych.
    http://www.ciam.pl/aktualnosci/aktualnosci-olej-palmowy-cichy-zabojca