• ~satyr
    (2013-03-20 19:06)
    Zdrowiej jeść buraki, zamiast kartofle (ziemniaki,pyry,itd..).
    Mówią ze głupi jak "burak" - powiedzonko.
    A "burak" się śmieje, bo "zdrowy".
    Mało jemy buraków, "buraki" z P.R.L.-u.
    Zdrowsze od diety kapuścianej (głowy Prezydenta) Kwaśniewskiego.
    Zdrowsze od "kwaśnicy" Golców (zespół muzyczny).
    Kto wprowadzi nową "dietę" buraczaną" - dla "buraków" (grubasów).
    Dzieci w przedszkolu,szkole, obowiązkowo szklanka soku z buraków- zamiast mleka.
    Dorośli "drinki" alkoholowe z sokiem (zamiast Viagry).
    Można "pić" na słodko,kwaśno,słono - jak "komu" smakuje.
    Komu,komu, bo idę do domu.
  • ~leoska
    (2013-03-27 17:51)
    kiszony barsz z buraków, nic lepszego na kaca aw ogóle mozna zamiast herbatki
    nie mówiąc że jedyne na zaparcia,Więc w święta koniecznie buraczki ,zebysmy
    nie musieli po świętach siedzieć w ubikacji i myśleć alem był burak ...że tych
    buraków nie jadłem .Zdrowych świąt Wam życzę !
  • ~Natalia
    (2016-08-29 08:22)
    Super sprawa, takie nasze lokalne produkty są dla nas najlepsze.Dużo żelaza, mi podwyższyły hemoglobinę. Ja je uwielbiam, są naprawdę zdrowe i świetnie wspomagają odchudzanie. Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..
  • ~lunk
    (2013-03-20 22:54)
    Buraki dla buraków!
  • ~voodoo
    (2016-08-29 02:14)
    Jedz buraki a omina Cie robaki !
  • ~autor
    (2013-03-20 16:31)
    można przecież jest surowe cieniutko pokrojone dobrze umyte
  • ~sweetie
    (2013-03-20 16:33)
    ale chyba ten cukier sie wzmaga w ugotowanych, poza tym nie piszecie że sok powienn się odstać!!!
  • ~basia p
    (2013-03-20 23:09)
    czy sok z burakow moga pic dzieci
  • ~satyr
    (2013-03-21 14:36)
    Do
    ~basia p
    Po ostawieniu od mleka (cycka) jak najbardziej. Jest bardzo energetyczny,mogą "fikać" (rozrabiać) koziołki-matołki.
    Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci - powiedzonko
    http://niezalezna.pl/38159-czym-skorupka-za-mlodu