• ~Neo
    2013-03-08 09:49
    Odchudzanie, a pokazano kulturystę który zjada kilka kilo różnych odzywek, preparatów spalających tłuszcz, przyspieszających przemianę materii, metabolizm. Ćwiczy dziesiątki godzin miesięcznie.
    Pewnie teraz wszyscy od palikota zamiast robić ustawy dla polski podniecają się oglądając męski brzuch, a grodzka i biedroń już pewnie szczytują...
    Woda poprawia przemianę zgoda .. syci.. a już reklamują drogie tabletki w tv na odprowadzenie wody bo..jakieś rozstępy.. Kpina ze zdrowego rozsądku.
    Ile kobiet da się nabrać i kupi tabletki odwadniające, pewnie miliony w skali świata.
  • ~dddd
    2013-03-07 10:44
    Znawcy. A gdzie się podziała ostra papryka, zielona herbata, pieprz kajeński? Dodatkowo przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej.
    Wystarczy ruszyć tyłek i zadbać o siebie trenując. Wtedy można jeść bez obaw, ale polaczek woli wódę, piwko, "grylla" i telewizor.
  • ~sweetie
    2013-03-07 16:43
    a ile kcal mają mirabelki???
  • ~Stefan N.
    2013-03-07 15:01
    a gdzie szczaw...?
  • ~śliwa
    2013-03-07 22:22
    @sweetie

    61 kcal
  • ~EGZORCYSTA
    2013-03-07 10:11
    Dodał bym do tego jeszcze H2O lub kostki lodu - zawiera 100% wody :)
  • ~Ela
    2016-09-13 07:03
    Spalacze trochę pomagaja ale z tego co wiem to najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej ćwiczyc wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Wiem po sobie , ze jak się chce to można ładnie schudnąć
  • ~fegb
    2016-09-16 09:41
    Najlepsza jest dieta ŻP!
  • ~loly
    2016-09-16 14:03
    Jeżeli się odchudzasz warto dołączyć do swojej kuracji preparat figurena, który świetnie przyśpiesza metabolizm oraz spalanie tłuszczu.
  • ~Mar
    2013-03-07 13:16
    najlepsze na odchudzanie jest zastosowanie metody dr.Grunsteina ze Szwejka...