• ~cocoanut
  (2013-02-17 09:03)
  Jak to nie zawiera cukru? A to niech mi ktos wytlumaczy skad jest ten slodkawy smak wody kokosowej?
 • ~Ari
  (2013-03-03 15:02)
  Cocoanut, takie są właściwości wody kokosowej. Poza tym, nie wiem jaką wodę kokosową piłeś/piłaś, ale raczej prawdziwa woda kokosowa słodka nie jest.

  W Polsce masz 2 możliwości:
  - Rozcieńczaną wodę kokosową z wodą, połączoną ze starym, brązowym kokosem bez korzystnych właściwości od organizmu - dostarcza ją "Chi" i tak nazywa się produkt

  - Całkowicie naturalną wodę kokosową, w 100% z młodego, zielonego kokosa, który ma właściwości takie jak w artykule, NIE rozcieńczaną - dostarcza ją Vivalife i nazywa się Coco Juice.

  Ceny odpowiednio 9.30, za 0,33l w przypadki Chi, oraz 9.90 za 0,5l w przypadku Coco Juice.
 • ~kolo
  (2016-06-01 07:03)
  Wodę kokosową najlepiej/najtaniej/najpewniej pic prosto z kokosa. Np. w tesco ok 3 zl Do tego zostaje przepyszny miąższ orzechowy. Po co przepłacać za jakieś butelkowane, niepewne wyroby? Jedyny warunek, to przed kupnem potrząść orzechem słuchając czy ma on jeszcze wodę, czy już wysechł? Jak się do orzecha dostać? To tez proste i pewne - uderzać energicznie tępą strona dużego, ciężkiego noża do skutku, az skorupa popęka.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.