• ~dietetyk
    (2013-09-27 15:06)
    ~cis2013-02-15 09:16

    Pilam regularnie przez pol roku ocet jablkowy wg.zalecen na internecie przez lekarzy.Wypilam okolo 12 l tego napoju.I co? I nic.Nie zauwazylam zadnej, chocby minimalnej, zmiany zdrowotnej pozytywnej.Zatem co z tym octem?Czy to kampania reklamowa do piicia tego cydru?Bo przeciez to nic innego jak najzwyklejszy cydr produkowany z jablek w niektorych krajach Unii Europejskie.

    Już sam fakt, że taką ilość tego octu wypiłaś wskazuje na to, że żreć musisz na potęgę. W twoim wypadku nic ci nie pomoże, bo żreć nie przestaniesz. Umrzesz wcześniej i gruba. Ogranicz jedzenie do 2000 kilokalorii dziennie, a schudniesz na pewno, o ile choć trochę się ruszasz, bo jeżeli siedzisz na kanapie całymi dniami, to należy ograniczyć ilość kalorii do max. 1200-1400.
  • ~Gastrolog
    (2013-02-18 13:36)
    Do ocet czyściciel! Najgorsze jest to że na forum mogą wypowiadać się nieuki!
  • ~znachor
    (2013-08-16 01:39)
    trzeba jesc jak czlowiek a nie jak dzika ryja ocet pomaga ale trzeba nim sie umiec poslugiwac
  • ~pesia
    (2013-02-15 09:18)
    Wypillam kilkanascie litrow tego octu jablkowego wg.zalecen lekarzy na internecie.Okazalo sie ze nic to nie dalo, bo jestem gruba jak zawsze i poprawa zdrowotna zadna nie nastapila.
  • ~ALA
    (2013-08-31 19:39)
    WSZYSTKO MUSI BYĆ Z UMIAREM OCET RÓWNIEŻ
  • ~Ocet - czyściciel
    (2013-02-17 14:50)
    Wrzody żołądka murowane. Ocet wyżera ścianki żołądka, powoduje dziury. Co za kretyn wymyśla i puszcza w sieci takie debilne pomysły, że odchudza ?
    Natomiast znakomicie czyści sie octem armaturę łazienkową. Należy skropić nim baterię, a po chwili przetrzeć sucha szmatką. Jest czyściutka i pięknie lśni.
  • ~Pafnucy
    (2013-02-15 21:29)
    Nie widziałem artykułów na temat picia soku z białej surowej kapusty - nie kiszonej. Popijanie tego soku w ilości jedna szklanka dziennie uchroni od poważnych kłopotów z układem trawiennym np. krwawienia. Trzeba utoczyć na sokowirówce szklankę soku z białej, surowej kapusty - nie soku z kiszonej kapusty. Ten sok popija się małymi łyczkami do południa. W poważnych przypadkach popija się dziennie dwie szklanki tego soku. Pierwszy łyk najlepiej połknąć na czczo. Popijamy ten sok z jednej główki. parę dni przerwy i ponownie, aż do skutku, a później raz na miesiąc główka kapusty. Zobaczycie jak wspaniałe efekty będą! SPRAWDZONE!!! Kapusta - sok jest POLSKIM PANACEUM.
  • ~viola73
    (2014-02-01 15:48)
    ja pije ocet jabłkowy ojca mateusza. nie zawiera żadnej chemii i konserwantu. jest bardzo skuteczny. jestem z niego zadowolona.
  • ~internautka
    (2013-02-20 11:34)
    gadacie bzdury, nie pic soku z swiezej kapusty ,tylko po prostu duzo chodzic na spacerki i sie nie objadac slodyczami.Po miesiacu zobaczycie jaka figurka bedzie Ja to robie od lat,chodzenie,chodzenie i jeszcze raz chodzenie.internautka
  • ~ola 25
    (2013-02-16 17:12)
    ocet nic nie pomoze
  • ~Piotrek
    (2013-02-18 21:28)
    Do TECHNOLOG - sluszna uwaga,Pa Prezyda powinien zamowic w wiekszej ilosci,moze nawet beczulke.
  • ~hakonkam@wp.pl
    (2013-09-10 16:49)
    To nie uczciwe!!! Po zażywaniu wg przepisu octu jabłkowego powiększył mi sie ZNACZNIE obwód pasa - w okolicy żołąka. Narastała mi dosłownie opona o wyglądzie słoniny z cechami celulitis.!!! Nadmieniam, że odżywiam się NORMALNIE!! Nic z podjadania!. Od 4 dni odstawiłam ocet jablkowy EKO i zauważam,że TA OPONA TŁUSZCZOWA powolutko zaczyna się cofać!
    NIE PIJCIE TEGO ELIKSIORU!!!
  • ~skorpion
    (2015-07-08 18:49)
    Trzeba nie jeść!!!
  • ~165cm/65kg
    (2013-10-07 15:08)
    jak Wy to możecie pić? kupiłam ocet jabłkowy, wypiłam wg przepisu i ... zwymiotowałam... Wracam do tradycyjnych sposobów.
  • ~ula
    (2013-08-16 16:58)
    polecam książki michała tombaka
  • ~karbowy
    (2013-09-27 14:59)
    ~pracownik .2013-08-17 11:06

    z octu kto pije go dużo dostaje się aniemię a póżniej raka koniec cytatu.

    pracowniku, ocet octowi nie równy. Ty piszesz o occie spirytusowym. Jabłkowy jest nieszkodliwy. Anemie to ty masz mózgu, bo niby coś cytujesz, ale nie podajesz źródeł, a to nie jest cytat.
  • ~G2
    (2014-03-10 15:07)
    cos czytacie , bazgrolicie a nie wiecie o czym. W occie jabłkowym jest dużo witamin . Osoby z problemami zoladkowymi nie mogą go pic. Diete trzeba zachować.Nie wszyscy go mogą uzywac, przerwę robic po 2 tyg, a co drugi m-c robic badania i macie problemy z glowy. Moja kolezanka od października 2013 r do lutego 2014r schudla 21 kg, czyli jakies po 5 kg na m-c i tak powinno być, Nikt was do niczego znie zmusza jak cos robicie to tylko i wyłącznie na swoja odpowiedzialność, A niepodoba mi się to ze ktoś ma problem z nadwaga a druga osoba się nabija. To swiadczy o was a nie o tej osobie co chce schudnąć. Pozdrawiam
  • ~pracownik .
    (2013-08-17 11:06)
    z octu kto pije go dużo dostaje się aniemię a póżniej raka koniec cytatu.
  • ~trzustka
    (2013-08-16 10:58)
    Ciekawe co na to nerki i wątroba?
  • ~fuis
    (2013-06-26 13:22)
    http://ocetjablkowy.info/ fajna strona o tym jakie właściwości ma ocet jabłkowy

Może zainteresować Cię też: