• ~cis
    (2013-02-15 09:16)
    Pilam regularnie przez pol roku ocet jablkowy wg.zalecen na internecie przez lekarzy.Wypilam okolo 12 l tego napoju.I co? I nic.Nie zauwazylam zadnej, chocby minimalnej, zmiany zdrowotnej pozytywnej.Zatem co z tym octem?Czy to kampania reklamowa do piicia tego cydru?Bo przeciez to nic innego jak najzwyklejszy cydr produkowany z jablek w niektorych krajach Unii Europejskie.
  • ~pesia
    (2013-02-15 09:18)
    Wypillam kilkanascie litrow tego octu jablkowego wg.zalecen lekarzy na internecie.Okazalo sie ze nic to nie dalo, bo jestem gruba jak zawsze i poprawa zdrowotna zadna nie nastapila.
  • ~Szaman
    (2013-02-15 10:37)
    Pijcie rzadką smołę to działa
  • ~kk
    (2013-02-15 12:26)
    O przepraszam, ocet to ocet, a cydr jest pysznym napojem delkiatnie alkoholozowanym.
  • ~Bwana Kubwa
    (2013-02-15 13:12)
    wolę półprodukt octu jabłkowego czyli wino jabłkowe.
  • ~onet
    (2013-02-15 14:06)
    Też piję to g...o i zadnych zmian nie odczuwam. Ktoś robi z ludzi balonów
  • ~sun
    (2013-02-15 14:27)
    Cydr to ohyda. Nie dość że niedobry w smaku to jeszcze głowa boli na drugi dzień jak diabli.Wolałbym już popić winem wytrawnym jak tym dziadostwem.
  • ~Dr Pocisk
    (2013-02-15 16:12)
    Rozpuszcza kamień nazębny.Sprawdzone.Płukać, nie połykać.Najlepszy jest ocet domowy.Gotowe to czasami szajs.
  • ~Weronika
    (2013-02-15 16:49)
    Moj ojciec tak lubial sobie dolewac do kazdej potrawy troszke octu jablkowego. Umarl na raka watroby a tak naprawde to mial caly brzuch zrakowany. Ja dziekuje za ocet.
  • ~zdichu
    (2013-02-15 18:28)
    Po diabla tyle fotografii nic nie mówiących. A pod każdą jedno zdanie. czy nie można tego wszystkiego zmieścić na jednej stronie. To popularny ostatnio trend na wszystkich tabloidach. O co tu chodzi? Nie rozumiem. Po to tylko by wkurzać internautów? A może inny ukryty sens?
  • ~EWA KOBY
    (2013-02-15 19:07)
    KWAS ROBI WESOLO ZWLASZCZA Z CUKREM WEIGHT WATCHERS TEZ ZABAWIAJAC SIE TWOIMI DANYMI DO KONCA TWOJEGO ZYCIA
  • ~Pafnucy
    (2013-02-15 21:29)
    Nie widziałem artykułów na temat picia soku z białej surowej kapusty - nie kiszonej. Popijanie tego soku w ilości jedna szklanka dziennie uchroni od poważnych kłopotów z układem trawiennym np. krwawienia. Trzeba utoczyć na sokowirówce szklankę soku z białej, surowej kapusty - nie soku z kiszonej kapusty. Ten sok popija się małymi łyczkami do południa. W poważnych przypadkach popija się dziennie dwie szklanki tego soku. Pierwszy łyk najlepiej połknąć na czczo. Popijamy ten sok z jednej główki. parę dni przerwy i ponownie, aż do skutku, a później raz na miesiąc główka kapusty. Zobaczycie jak wspaniałe efekty będą! SPRAWDZONE!!! Kapusta - sok jest POLSKIM PANACEUM.
  • ~abc
    (2013-02-15 22:34)
    Moja przyjaciolka ciagle walczy z nadwaga. Przez dlugi okres czasu popijala kwas jablkowy z nadzieja, ze straci troche sadla. Po kilku latach wystapily dolegliwosci zoladkowe a dzisiaj stoi przed powazna operacja zoladka.
  • ~ola 25
    (2013-02-16 17:12)
    ocet nic nie pomoze
  • ~BabaPOlska
    (2013-02-17 01:39)
    Czary Mary - Abra Kadabra - Bum !!! - i odchudzona tak jak by ;)

    aha - a co z wrzodami żołądka ??? - tak tylko pytam :/
  • ~Ocet - czyściciel
    (2013-02-17 14:50)
    Wrzody żołądka murowane. Ocet wyżera ścianki żołądka, powoduje dziury. Co za kretyn wymyśla i puszcza w sieci takie debilne pomysły, że odchudza ?
    Natomiast znakomicie czyści sie octem armaturę łazienkową. Należy skropić nim baterię, a po chwili przetrzeć sucha szmatką. Jest czyściutka i pięknie lśni.
  • ~Gastrolog
    (2013-02-18 13:36)
    Do ocet czyściciel! Najgorsze jest to że na forum mogą wypowiadać się nieuki!
  • ~technolog
    (2013-02-18 15:14)
    Jeżeli ocet odchudza, to prezydencka kancelaria powinna zamówić kilka skrzynek dla pani prezydentowej
  • ~Piotrek
    (2013-02-18 21:28)
    Do TECHNOLOG - sluszna uwaga,Pa Prezyda powinien zamowic w wiekszej ilosci,moze nawet beczulke.
  • ~antypolityk
    (2013-02-20 10:47)
    Ocet jabłkowy owszem jest zdrowy ale ten bez cukru tylko zrobiony domowym sposobem z miodem do fermentacji. To co stoi na półkach marketów to tyle samo wart co spirytusowy. Do mycia armatury w łazience w sam raz.

Może zainteresować Cię też: