• ~Ocet - czyściciel
    2013-02-17 14:50
    Wrzody żołądka murowane. Ocet wyżera ścianki żołądka, powoduje dziury. Co za kretyn wymyśla i puszcza w sieci takie debilne pomysły, że odchudza ?
    Natomiast znakomicie czyści sie octem armaturę łazienkową. Należy skropić nim baterię, a po chwili przetrzeć sucha szmatką. Jest czyściutka i pięknie lśni.
  • ~dietetyk
    2013-09-27 15:06
    ~cis2013-02-15 09:16

    Pilam regularnie przez pol roku ocet jablkowy wg.zalecen na internecie przez lekarzy.Wypilam okolo 12 l tego napoju.I co? I nic.Nie zauwazylam zadnej, chocby minimalnej, zmiany zdrowotnej pozytywnej.Zatem co z tym octem?Czy to kampania reklamowa do piicia tego cydru?Bo przeciez to nic innego jak najzwyklejszy cydr produkowany z jablek w niektorych krajach Unii Europejskie.

    Już sam fakt, że taką ilość tego octu wypiłaś wskazuje na to, że żreć musisz na potęgę. W twoim wypadku nic ci nie pomoże, bo żreć nie przestaniesz. Umrzesz wcześniej i gruba. Ogranicz jedzenie do 2000 kilokalorii dziennie, a schudniesz na pewno, o ile choć trochę się ruszasz, bo jeżeli siedzisz na kanapie całymi dniami, to należy ograniczyć ilość kalorii do max. 1200-1400.
  • ~Gastrolog
    2013-02-18 13:36
    Do ocet czyściciel! Najgorsze jest to że na forum mogą wypowiadać się nieuki!
  • ~technolog
    2013-02-18 15:14
    Jeżeli ocet odchudza, to prezydencka kancelaria powinna zamówić kilka skrzynek dla pani prezydentowej
  • ~internautka
    2013-02-20 11:34
    gadacie bzdury, nie pic soku z swiezej kapusty ,tylko po prostu duzo chodzic na spacerki i sie nie objadac slodyczami.Po miesiacu zobaczycie jaka figurka bedzie Ja to robie od lat,chodzenie,chodzenie i jeszcze raz chodzenie.internautka
  • ~ola 25
    2013-02-16 17:12
    ocet nic nie pomoze
  • ~Pafnucy
    2013-02-15 21:29
    Nie widziałem artykułów na temat picia soku z białej surowej kapusty - nie kiszonej. Popijanie tego soku w ilości jedna szklanka dziennie uchroni od poważnych kłopotów z układem trawiennym np. krwawienia. Trzeba utoczyć na sokowirówce szklankę soku z białej, surowej kapusty - nie soku z kiszonej kapusty. Ten sok popija się małymi łyczkami do południa. W poważnych przypadkach popija się dziennie dwie szklanki tego soku. Pierwszy łyk najlepiej połknąć na czczo. Popijamy ten sok z jednej główki. parę dni przerwy i ponownie, aż do skutku, a później raz na miesiąc główka kapusty. Zobaczycie jak wspaniałe efekty będą! SPRAWDZONE!!! Kapusta - sok jest POLSKIM PANACEUM.
  • ~abc
    2013-02-15 22:34
    Moja przyjaciolka ciagle walczy z nadwaga. Przez dlugi okres czasu popijala kwas jablkowy z nadzieja, ze straci troche sadla. Po kilku latach wystapily dolegliwosci zoladkowe a dzisiaj stoi przed powazna operacja zoladka.
  • ~BabaPOlska
    2013-02-17 01:39
    Czary Mary - Abra Kadabra - Bum !!! - i odchudzona tak jak by ;)

    aha - a co z wrzodami żołądka ??? - tak tylko pytam :/
  • ~dwdwdw
    2013-02-22 13:48
    Trenujcie na siłowni, żryjcie normalnie zdrowe rzeczy, chude mięso, witaminy, nie wykręcajcie się zmęczeniem po pracy psychicznej, nie zwalajcie na brak czasu, dom, dzieci. Głupoty z octem jabłkowym i innymi syfami śmieszą mnie do łez. Zawsze to samo. Suplementy na odchudzanie z aptek są warte tyle co kupa w sedesie, a dostęp do mocnych środków dla was jest ograniczony. Wystarczy ruszyć tyłek.