• ~jola99
    2013-01-03 18:51
    najszczuplejsze tj najbiedniejsze? tak tak zjadają ostatni posiłek o 20 lub 19 i jest obfity bo to jedyny posiłek wciągu dnia zjadany po całodziennej harówce, ot.
  • ~mm
    2013-01-03 16:45
    Ale brednie. Najszczulejsze narody swiata ZACZYNAJA ostatni posilek o 20-tej lub 19-tej. I jest on obfity!!!
  • ~ala
    2013-01-04 07:23
    @ ~mm2013-01-03 16:45

    Ale brednie. Najszczulejsze narody swiata ZACZYNAJA ostatni posilek o 20-tej lub 19-tej. I jest on obfity!!!

    Co za bzdury!!! Obżeranie się po 18 jest prostą drogą do tłustego tyłka, przecież to oczywiste, że organizm tego nie przerobi późnym wieczorem czy w nocy i tłuścioch gotowy, Amerykanie żrą cały dzień i po 22 także obfite posiłki i są narodem mega grubasów.
  • ~Joanna
    2013-01-10 16:00
    mm2013-01-03 16:45
    Ale brednie. Najszczulejsze narody swiata ZACZYNAJA ostatni posilek o 20-tej lub 19-tej. I jest on obfity!!!

    Wcale nie takie brednie. Gdy mieszkałam we Włoszech, to jadaliśmy 2 główne posiłki, perwszy około 12-stej, a drugi o 19-stej. Był jeszcze podwieczorek pomiędzy, ale to coś małego do przegryzienia. Posiłki duże - przystawka, pierwsze i drugie danie, deser, owoce, ale zawsze chudłam. I w zasadzie czas na jedzenie to było 8 godzin - początek o 12-stej, a zakończenie kolacji o 20-stej.
  • ~Maria
    2013-02-18 07:29
    Do mojego komentarza o godzinach ma być i nie szkodząca zdrowiu.
  • ~Maria
    2013-02-18 07:27
    Jest to prawda. W styczniu przeczytałam w internecie informację o godzinach jedzenia. Zastosowałam. Jest skuteczna. Cały miesiąc jem o 9-tej śniadanie obfite ,
    pźniej obiad i niekiedy coś po obiedzie do godź. 17-tej. Potem już nic. Schudłam 4 kg.
    Ta dieta jest skuteczna i szkodząca zdrowiu jak inne.
  • ~Maria
    2013-02-18 07:30
    Jest to prawda. W styczniu przeczytałam w internecie informację o godzinach jedzenia. Zastosowałam. Jest skuteczna. Cały miesiąc jem o 9-tej śniadanie obfite ,
    pźniej obiad i niekiedy coś po obiedzie do godź. 17-tej. Potem już nic. Schudłam 4 kg.
    Ta dieta jest skuteczna i nie szkodząca zdrowiu jak inne.