• ~optymalna
    (2012-06-28 13:11)
    Ale odkrycie! Przeciez to słynna dieta Kwasniewskiego! Sprawdziłam dobre parę lat temu. Działa rewelacyjnie i do tego leczy watrobę oraz trzustkę
  • ~dietetryk
    (2012-06-28 15:46)
    Nasz sąsiad przeszedł na dietę Kwasniewskiego dwa lata temu. Skubany zajadał się pysznościami typu golonka , kiełbasy , szynki itp. A my musieliśmy jeść jakieś obrzydliwe warzywa. Dieta zadziałała. Bardzo szybko nabrał idealnej sylwetki.
    W trumnie wyglądał rewelacyjnie ( zmarł na nerki)
  • ~Dietetyk
    (2012-07-02 09:01)
    Za takie bzdury powinno się iść do więzienia ponieważ taka dieta w dłuższym okresie stosowania to morderstwo dla organizmu. Pan Kwaśniewski sugeruje, że swoją dietą uleczył swoją żonę a ja sugeruję, że bliska mi osoba właśnie z powodu tej diety (Kwaśniewskiego) dramatycznie przyspieszyła rozwój choroby nowotworowej i są na to medyczne dowody.
    Proszę przeczytać o terapii Gersona leczącej nowotwory i wyjaśnieniu jak zgubne jest spożywanie dużych ilości mięsa, tłuszczy i soli.
    Jedynym antidotum na choroby, brzydką figurę i otyłość są wszelkie diety z bardzo dużą ilością warzyw i owoców! Wystarczy wyeliminować duże ilości mięsa i całkowicie wieprzowinę, całkowicie sól, cukier alkohol i zastąpić surowymi warzywami i owocami oraz miodem. Wszystkie soki, warzywa i owoce poddane pasteryzacji niestety nie nadają się do dobrego odżywiania. Pasteryzacja zabija większość mikroelementów niezbędnych dla człowieka.
  • ~As
    (2012-06-29 07:18)
    Polecam film "grubsi nie głupsi" może niedowiarki uwierzą w fatalne skutki jedzenia węglowodanów.
  • ~jarosz
    (2012-06-29 14:02)
    ""przy niedoczynności możemy się głodzić i nic nie jeść, i wraz będziemy tyli""
    ""uwarunkowane genetycznie""
    W obozach koncentracyjnych w krajach gdzie ludzie głodują nie ma otyłych jak w USA pomimo genetyki, tarczycy.
    Jest coś takiego jak bilans energetyczny organizmu, więcej żremy kalorii niż spalamy--tyjemy. Mniej żremy kalorii niż spalamy- chudniemy.
    Dziwnym trafem ci uwarunkowani genetycznie dużo i często jedzą i prowadzą fotelowo- TV- PC tryb życia. Stronią od wysiłku fizycznego, ruchu, żrą i śpią i siedzą , leżą, siedzą żrą.
    Wiec składanie wszystkiego na genetykę i tarczycę jest takim oszustwem, nieuczciwym samousprawiedliwieniem się.
  • ~satyr
    (2012-06-30 21:47)
    Do ~u mnie w domu.
    "w Polsce dodaje się żółć wieprzową do piwa." i bardzo dobrze jest zdrowa.
    Opisuje to "Medycyna chińska" (biblioteka Kaduceusza)- książka.
    Co Ty jesz, że tak "narzekasz" ?
  • ~Zenek
    (2012-07-01 16:12)
    ale bzdury piszą,cholesterol i zawał,a może o to chodzi bo za dużo nas mówią
  • ~Keram
    (2012-07-01 17:50)
    Od tluszczy sie nie tyje!! Ale od tego zarcia z supermaketow i wyrobow po 1990 to dupa rosnie!!! Pieczywa w Polsce dobrego juz nie ma! Dziwne ze "redaktorki" z mediow nie pisza ze do maki sa dodawane jakies chemiczne swinstwa! Gdzie jest maslo,chleb,wedliny i inne wyroby???Nasi wybrancy narodu ( sejm, senat, premier, prezydent) w lape biora i narod wykanczaja!!! Do dzis obowiazuja przepisy dotyczce wody pitnej ktore Roja Polsce narzucila.Pytanie: ile masla jest w masle i wedliny i miesa w miesie???
  • ~janko
    (2012-07-17 10:14)
    To co jeść może teraz na jagody potem na grzyby a zimą pod pierzynkę,jakoś przezimujemy.
  • ~POpulista
    (2012-07-02 10:08)
    Trzeba jeść różnorodnie, wszystkiego po trochu i to jest najlepsza dieta. Do tego obowiązkowo trochę wysiłku fizycznego, jakiś trening, ćwiczenia i żadna super dieta nie jest potrzebna. Najważniejsze nie objadać się nadmiernie.
    Człowiek nie jest krową że ma się żywić samymi roślinami, owocami, układ pokarmowy człowieka jest przystosowany do trawienia tłuszczu, mięsa, produktów zwierzęcych.
    Ludzie odżywiający się owocami, roślinami też zjadają dużo pestycydów, środków ochrony roślin, nawozów, chemii w ogromnej ilości, być może wiele owoców, roślin zmodyfikowanych genetycznie- a to może być bomba z opóźnionym zapłonem. Gorszym zagrożeniem nowotworami jest obecnie wszechobecne promieniowanie nadajników , telefonów komórkowych, WI-FI obecne w wielu domach. Według najnowszych bada ryzyko zachorowania na poważne nowotwory mózgu wzrasta kilkukrotnie u osób "przylepionych" do komórek. Szczególnie narażone są dzieci i młodzież.