• ~Dlatego pijaczki sa takie huche
    (2012-06-08 20:38)
    no nie
  • ~M
    (2012-06-08 07:21)
    Co za bzdura , kto Wam pisze te artykuły ?
  • ~jedi
    (2012-06-08 07:51)
    redakcjo co wy za brednie pociskacie podobnie bylo z kawa raz leczy raz szkodzi podobnie z winem czerwonym raz leczy raz szkodzi ja pije szkocka i jest dobrze nie piszcie bzdur
  • ~kazek
    (2012-06-08 08:28)
    To prawda, ze wino i piwo tuczy! Wodka mocniejsza i nie da sie jej pic codziennie. Wino pije sie prawie codziennie, bo do obiadu , bo do kolacji,a wogle ,bo lekkie, a potem nie mozna dopiac spodni.
  • ~60piwNamiesiac
    (2012-06-08 08:21)
    nie dawno pisali że dwa piwa są zdrowe dla zdrowia więc się zastosowałem i piłem a teraz jednak się że alkohol szkodzi
  • ~wigraszek
    (2012-06-08 09:08)
    Mnie nie tuczy!
  • ~groucho
    (2012-06-08 10:06)
    Czyli powinien byc zalecany dla słabowitych i anemików? Amerykańscy naukowcy stwierdzili,że picie 5 kaw dziennie przedłuża życie o parę lat.Doszli też po wieloletnich badaniach do wniosku,że jabłka są zdrowe.Dieta alkoholowa jest dobra na zrzucenie kilku kilogramów: rano cwiartka,w południe połówka i na kolacje też 0,5.Efekt murowany,tylko na dłuższą metę męczące.
  • ~chorowity
    (2012-06-08 20:40)
    To dlaczego alkoholicy przeważnie są chudzi i chodzą na sztywnych chudych nóżkach? Bo bardzo mało jedzą. Grubi są tylko ci, którzy przy lub wkrótce po piciu piwa/wina jedzą. Alkohol utrudnia spalanie pokarmów. Ale to samo można także powiedzieć o zupie. Kto chce utyć powinien jeść zupę i drugie danie. Kto chce schudnąć powinien jeść tylko drugie danie albo tylko gęstą zupę.
  • ~biochemik
    (2012-06-14 15:34)
    Mądrzy ludzie pracy nie mają a tu jakiś DEBIL pisze i pewnie ma za to płacone. Definicja kalorii to ilość energii potrzebna do podgrzania 1 grama wody o 1 stopień Celcjusza. Alkohol zwiększa jedynie przepuszczalność błon komórkowych i przyczynia się do intensywniejszego spalania zawartego w organiźmie pokarmu. Tak jak dmuchanie powietrzem do grila nie powoduje dostarczania dodatkowej energii do tego węgla drzewnego. Piwo i wino owszem posiadają kalorie, ALE wódka i inne napoje spirytusowe nic a nic. Zwolnijcie tego idiotę, no chyba, że jest krewnym waszego szefa to nic nie poradzicie.
  • ~didi
    (2012-08-06 12:24)
    Żaden alkohol w umiarkowanych ilosciach nie szkodzi.A ztymi artykulami to chyba jest tak,ze jak zalegaja jakbla to pisza iz sa zdrowe na to ,na tamta,jak nie sprzedaje sie wino to trzeba znalezc na co moze byc dobre i tak to wszystko sie kręci.A dziennikazre pisza,bo im płaca za to a nie zawsze szef sprawdza co piszą, Moze zreszta nie znaja sie na wieli rzeczach tylko umieja ładnie pisac:)Pozdro.