• ~obłuda
    (2012-04-09 23:53)
    A przecież wszyscy wierzący powinni znać słowa z Pisma Świętego, ze obżarstwo jest grzechem. Czy tak chciał Jezus, by obchodzono jego święta?
  • ~abc
    (2012-04-09 12:55)
    Nie przejadłem się, choć nie byłem głodny. Nie stać mnie na to "przejedzenie"...
  • ~Lxx
    (2012-04-09 21:49)
    Super pomysły. Taki sam zestaw jutro podacie do innych dolegliwości. Dlaczego nie piszecie, że trzeba mniej jeść a nie łagodzić skutki objadania się.
  • ~reksx
    (2012-04-10 10:34)
    Alkohol w malej ilości dobrze łagodzi skutki jedzenia ciężkostrawnych pokarmów. Ale żeby zjedzenie obfitszego różnorodnego posiłku świątecznego nazywać od razu obżarstwem? To już też jest obłuda i "grzech".:).
  • ~jzz
    (2012-04-17 11:04)
    ja nabawiłam sie niestrawności po zjedzeniu naleśnika ze szpinakiem, dopiero później dowiedziałam się że szpinak jest cięzkostrawny
  • ~vrehrthj
    (2012-05-03 13:46)
    masa sama sie nie zrobi ! trzeba wpie^%$&ć stejki a nie jakieś kanapeczki
  • ~Czytelnik
    (2012-05-03 17:34)
    PARANOJA - CO TO ZA PISMAK PISAŁ TEN ARTYKUŁ. NIE DOSYĆ ŻE NIE MA TU ŻADNYCH PORAD KTÓRE SUGERUJE TYTUŁ TO TREŚĆ JEST JAK Z KOZIEJ DUPY. ŻAL ŻAL I JESZCZE RAZ ŻAL.
  • ~Zenobia
    (2012-04-11 17:51)
    Polecam ziołową nalewkę o nazwie BECHEROWKA.Ustąpią wszelkie doligłości gastryczne.
  • ~neverland
    (2015-12-28 16:07)
    Po świętach czuje się ociężała i jest mi po prostu źle pomimo tego, że nie opychałam się bez opamiętania. Myślę, że to wina raczej ciężkostrawnych potraw, których podczas świąt nie brakuje. Dziś mama dała mi Sylimarynę i powiedziała, że powinno mi przejść. Oprócz tego doradziła wypicie naparu z mięty. I przeszło. W końcu pierwszy raz od czterech dni czuje się dobrze :)