Co jeść, żeby się szybko nie zestarzeć?

| Aktualizacja:

Dr Lucilla Titta to specjalistka w dziedzinie żywienia i koordynatorka projektu SmartFood w Europejskim Instytucie Onkologicznym w Mediolanie, która wspólnie z dziennikarką Elianą Liotta - napisała książkę "Dieta Smartfood".

wróć do artykułu
 • ~Anka
  (2017-03-20 08:18)
  Dobre tłuszcze jak wszystko muszą być w diecie. Ważne są proporcje i ilość pokarmu. Jak się przestrzega zasad to mozna żyć zdrowo i mieć szczupłą sylwetkę, poczytajcie sobie odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto coś wiecej wiedzieć, mnie to bardzo pomogło mam już 14 kg mniej.
 • ~Gene
  (2017-03-19 21:04)
  Od dawna są różne diety cud.W rzadną nie wierzę. Co prawda mam problemy żołądkowe, ale radzę sobie że nie przestrzegam żadnych diet. Jem wszystko co mi smakuje, i dobrze się z tym czuję.
 • ~narzen
  (2017-03-20 10:09)
  stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.
 • ~Basia
  (2017-03-21 07:42)
  Ja man 64 lata, wygladam na 45 najwyzej( tak mowia) , jem prawie wszystko, ale z umiarem. Bardzo lubie owoce, jem duzo, wszelkie rodzaje. Pije codziennie swiezo wycisniety przeze mnie sok pomaranczowy. Do bulek, czy chleba uzywam masla ,bo lubie ten smak. Pozatem tylko oleje roslinne, rzepakowy i oliwny. Nie jem zadnych produktow z puszek, gotowych potraw. Ale rodzaj odzywiania sie to nie wszystko. Uprawiam sport , chodze na zumbe i Aerobic 5 razy w tygodniu latem duzo plywam. Lubie nature , morze.. jezdze duzo rowerem. Sposob zycia jest wazny, nie tylko sport sam, czy tylko dieta sama sprawia, ze czujesz sie dobrze, mlodo i zdrowo.

Może zainteresować Cię też: