Produkty, które obniżają ciśnienie krwi. Na liście cytryny...

| Aktualizacja:

Jeśli chcesz mieć pewność, że twoje ciśnienie krwi będzie na właściwym poziomie, powinieneś włączyć do diety dwie witaminy - C i E. Tak wynika z najnowszych badań.

wróć do artykułu
  • ~Tofik
    (2013-12-26 21:54)
    re~Ewa2013-12-24 22:50
    Z tym masłem to podobno nie tak, ten cholesterol od masła wymyślili producenci margaryny. Ponadto przez tą propagandę uprawianą za komuny, mamy zatrzęsienie okularników, bo udowadniano wyższość margaryny nad masłem.
  • ~jarecki
    (2014-02-05 23:03)
    kiedyś eskimosi jedli tylko foki ryby itd.nie znali ,,zdrowych"produktów .dzięki takiej ,,niezdrowej" diecie nie chorowali na serce cukrzycę otyłość mieli zdrowe zęby.obecnie gdy zajadają się nasza ,,zdrową" żywnością chorują na takie same choroby jak my,ale to nie problem bo koncerny farmaceutyczne maja lekarstwa na wszystkie choroby i wyleczą nawet nieboszczyka byle by zapłacić.
  • ~tylkochudziutko
    (2014-02-05 22:49)
    już rzygać się chce od tych ,,zdrowych "przepisów .świadomość ponoć rośnie wszyscy odżywiają się chudo i zdrowo ,a otyłość ,cukrzyca i choroby serca to już epidemia.przestańcie wypisywać te farmazony.jedzcie tłuszcze trans,dużo węglowodanów i słodkich owoców a będziecie baaardzo zdrowi.życzę wam zdrowia.
  • ~Ewa
    (2013-12-24 22:50)
    Mleko,sery, jaja i masło podnosi cholesterol taka to rada dla nas...
  • ~Bolo
    (2014-02-03 11:14)
    ~Tofik2013-12-26 21:54
    100/100! Dieta powinna być różnorodna. Używam margaryny obniżającej cholesterol, ale 2-3 razy w tygodniu smaruję masłem. 2-3 jajka tygodniowo są pożyteczne, chude mleko bez ograniczeń. Ewa ma trochę racji, ale wyłącznie przy nadużywaniu wymienionych produktów. Warto często jeść ryby, najlepiej morskie. Lampka czerwonego wina do obiadu bardzo korzystnie działa na krwioobieg. Ale litr wódy dziennie powala nawet słonia!
    Wszystko jest dla ludzi, byle w rozsądnych ilościach.
  • ~maldok
    (2014-02-07 09:43)
    Bardzo duże znaczenie ma również waga. Osoby otyłe mają w zasadzie wszystkie wyniki znacznie gorsze. Tak więc radzę chudnąć. Wiem, że łatwo powiedzieć, ale przecież istnieją środki, które faktycznie w tym chudnięciu skutecznie pomagają. Foreverslim znacie? Spróbujcie to wprowadzić. Powinien wam skutecznie pomóc w utracie nawet kilkudziesięciu kg, ale musicie najpierw zmienić styl życia...

Może zainteresować Cię też: