Wadliwa szczepionka dla setek pacjentów. Lekarze wiedzieli, że wstrzykują niepełnowartościowy produkt

| Aktualizacja:

Preparaty przeznaczone do utylizacji były podawane nawet noworodkom. Lekarze wiedzieli, że wstrzykują niepełnowartościowy produkt. Jest co najmniej kilkaset takich przypadków.

wróć do artykułu
  • ~szczepienny holokaust
    (2018-07-30 21:33)
    Wszelkie szczepienia to narażanie doroslych I dzieci na medyczną śmierć lub kalectwo, ale podawanie ludziom szczepionek zepsutych to zbrodnia z premedytacją. I takich zbrodni dokonuja lekarze. Powinni za to trafić do mamra na 25 lat lub dozywocie.
  • ~bożena
    (2018-02-12 00:15)
    Bez podwyżek truć nie będą.Wiecej kasy, szybciej nas zutylizują. Nowonarodzone poszczepione truciznami maleństwa na eksperymenty dobry materiał. Coraz więcej uszkodzonych, coraz mniej wyleczonych. Odwrócić zasadę -kasa za wyleczenie, zwrot kasy za uszkodzenie lub doprowadzenie do śmierci prawie zdrowych ludzi. Znałam takich co poszli po zdrowie ... i nie wrócili.Bezpieczniej złamać nogę niż złapać poszczepienną grypę. Brawo panie ministrze! Nic się przecież nie stało....... nieprawdaż?
  • ~k,,.
    (2018-02-11 07:41)
    wszystkie przychodnie powinny mieć agregaty prądotwórcze i mają więc jak się zepsuły .Chyba u dystrybutora. Kasa, Kasa- zero rozsądku
  • ~Forget
    (2018-02-09 18:22)
    Prima Non Nocere.
  • ~rodz.
    (2018-02-08 10:27)
    Czy były szkodliwe to okaże się za kilka miesięcy i lat.Rodzice będą musieli przechodzić gehenne a przemysł farmaceutyczny zarobi kolejne miliony.Nigdzie na swiecie nie robi się badań na niemowlakach i malutkich dzieciach,tylko niemcy w obozach koncentracyjnych a teraz w polskich Szpitalach!!!
  • ~Botoks
    (2018-02-07 17:07)
    botoks wstrzykujo !
  • ~aaa
    (2018-02-07 04:58)
    Może trzeba pomyśleć o opakowaniu, które zmieniałoby swój wygląd przy niewłaściwej temperaturze? np. jakaś naklejka, która zmieniałaby na stałe kolor w przypadku przegrzania...
  • ~bajki opowiadacie
    (2018-02-07 03:42)
    na szczepionkach sie nie zarabia ty chyba zwariowales pracuje dla Mercka w North Carolina robia tu taka kase ze nie wiedza co z tym robic ,szczepionka kosztuje prawie nic to sok z ziemniakow ORGANICZNYCH tak takimi wirus sie karmi.jak nie wiecie to nie mowcie. Za jedna biora do $6 wiec sa tanie ale w drodze duzo ludzi musi zarobic na nich.
  • ~Matka dzieci z nop
    (2018-02-06 10:01)
    Dwójka z trójki moich dzieci miało ataki padaczkowe po szczepieniu, do dzis mają problemy neurologiczne. Kto mi odpowie jaką szczepionkę podano? Może to też były źle przechowywane? Ile jeszcze będziecie narażać nasze dzieci? Zmuszacie do szczepień i nie kontrolujecie szczepionek, to jest nazizm!!!!! Dosyć tego!!!!
  • ~Matka
    (2018-02-06 09:44)
    Dajcie im podwyżkę !!!!
  • ~trzeżwy
    (2018-02-06 06:41)
    Dobrze ze jest sanepid, bo inaczej nikt o niczym by nie wiedział
  • ~Sprawiedliwosc !
    (2018-02-06 06:34)
    Kujawsko pomorskie KORONOWO kilka szczepionek z listy zgadza się z nr serii tych wadliwych. Dodam ze u Nas były również załamania pogody gdzie prądu nie było kilka dni.
  • ~babcia
    (2018-02-06 03:15)
    Mój wnuczek urodził się również zdrowy 10punktów rozwijał się pięknie gaaworzyl potemjuz mowil mama tata baba smial sie 2006roku został szczepionkeEuwax.PRZESTAŁ mówić śmiać się jeść płakał NIE poznaawal nas Inne dziecko..Szczepionka był a wycofana jakaś zla partia..Autyzm diagnoza Wtedy jedno na dwieście dzieci a teraz Sprawdźcie SZOK
  • ~czarne na białym
    (2018-02-05 22:33)
    Teraz widać jakie sumienie ma nowy minister zdrowia.A podobno opowiada się za życiem .
  • ~Magdalena
    (2018-02-05 22:27)
    W moim mieście Sanepid dzwoni po żłobkach i oferuje darmowe szczepionki gdy kończy się data ważności tejże szczepionki.
  • ~Elmatadorro
    (2018-02-05 21:31)
    Dlaczego usunieto nazwy szczepionek i ich numery seryjne!!!!! Mam screena z pierwszej wersji artykułu i tam wszystko było opisane tu tego niema
  • ~klapsm77
    (2018-02-05 21:16)
    Wadliwa szczepionka ???? Wyprodukowana z wada ???? Czy zle przechowywana przez aptekarzy ???? Gowniany macie ten tytul. Pozdrawiam.
  • ~sylwia
    (2018-02-05 20:47)
    niech płacą wysokie odszkodowania i zniosą ten ********* przymus szczepień w Polsce!!!
  • ~jasiek
    (2018-02-05 20:14)
    głupie bezpodstawne kłamstwa, a może najpierw prokurator, a później opluwanie? oj coś słabo w szeregach prawicy, coś pada i nie ma rozwiązania, no to co..... nie ma chleba, to trzeba dać igrzysk dla tłuszczy, teochę hejtu i zaklepiemy problemy w służbie zdrowia, choć na jakiś czas. Brednie na całej linii.
  • ~Ania 😡
    (2018-02-05 18:10)
    Czy dowiemy się gdzie trafiły te szczepionki ? Słyszałam coś już na ten temat ale nie mmówią gdzie co i jak konkretnie 😬

Może zainteresować Cię też: