• ~OKu
    2015-04-28 21:31
    Jakoś będziemy musieli znieśc świadomość, że banki niemieckie wyprowadziły z Polski w ciagu 8 ostatnich lat ponad 100 MILIARDÓW złotych. I w związku z tym normalna emerytura w Niemczecvh to 3 000 Euro miesięcznie, a w Polsce - 350 Euro... I przeciętny Niemiec przechodzi na emeryturę w wieku 61 lat... Jakoś to trzeba Polakom przekazać, jak wszyscy będą po zażyciu "maryśki" to będzie łatwiej...
    A wracając do tematu: nie mam NIC przeciwko rozstrzygnięciu wyborów w pierwszej turze. Po co męczyć Komorowskiego walką w drugiej turze, niech odejdzie z (haha) honorem... Mogę nawet na ochotnika trwać w "bulu i nadzieji" po jego odejściu...
  • ~autorski autor
    2015-04-27 19:42
    sam sobie poklikaj w swoje ******** slajdy, debilu z der dziennika
  • ~absolwent UWr
    2015-04-27 19:59
    Ty debilu, olej konopny bogaty jest w THC i CBD i nie chodzi bynajmniej o olej tłoczony z nasion.
  • ~bvgfdrer
    2015-04-28 19:21
    właśnie kończy się sezon na wysiewanie więc komu trochę rozumu jeszcze zostało, dyla na targ i obsiewać miejscówki. kilogram kosztuje 6-10pln, można tym obsiać powierzchnie szkolnego boiska i całe stutysięczne miasto może mieć z tego palenie najwyższej jakości przez rok, a nie ten syf od dila nasączany chińskimi chemikaliami rc typu jwh-ileśtam i podobne
  • ~jarokot
    2015-04-28 19:50
    Jam tum pizac jeno jjescio roz pewnno zenzura była
    Nu jam chciał żec ze jam marrychee uże jaral i pudobna ja mieć dziiurra we lbie nnn000 ala jam peewwny ze to ne prowda
  • ~detektor chamstwa
    2015-04-28 21:39
    dp @absolwent UWr - no cóż, widać, że choćbyś zrobił dwa doktorary, habilitację i został profesore, to słoma wychodząca Ci z obuwia będzie cię jednak zawsze zdradzać...
  • ~jarokot
    2015-04-28 23:59
    Ja uże znowu się tok na jorał ze ja taka jasność widzu ze to peło tak manipiulowalo ze mi na ta trawe jeno braknie jako ...
    Mnie tylko marych aalbo chałupe sprzedc zostanie...
    jedna toko sedzina wywód zrobiła ze na mnie takie halucogeny zadziałały ze ja uznal ze ona uze na koke przeszla i mnie tesz na to trzeba co by ja iakowego rozumu nabrał jak ona na tej koce. Podobno ta koka taki osiecenie welbie wprowadza ze te bankiery tylko drukoaly papiery które piniadze miały emerytom dawac ale peło wybalo urny ale nie te wyborcze, no k u r w a jezor mi od tej koki wiednie
  • ~adsenior
    2015-04-29 13:31
    A to ci odkrycie, jakby 99% oleju uzyskiwana była z innych części roślin nie z nasion!
  • ~jerry m
    2015-04-29 18:34
    cześć oleju bywa pozyskiwana z KORZENIA i w tym jest problem. Ten z korzenia jest życiodajny.
  • ~pomoc
    2015-08-11 13:21
    moja żona cierpi na raka tarczycy, który został potwierdzony jako etap cztery, lekarz powiedział mi, było niewiele mogła zrobić, bo nie reaguje na leczenie, ale mój szwagier przyszedł nam z pomocą, zamawiając ten olej konopny Rick Simpson fundacja powiedział pomagał trochę pacjenta walkę z rakiem różnego rodzaju, więc zdecydowaliśmy się dać mu szansę, tak daleko moja żona doskonale poprawia się bardzo dobrze i po chwili potrafi chodzić po domu wszystko sama. Czułem jego potrzeby i pozwolić innym, którzy cierpią z powodu tej ostrej choroby, które kiedyś, że masz dobry olej konopny może naprawdę dać jedną solidną drugą szansę życia. jeśli zdarzy ci się być w potrzebie tego oleju konopnego, możesz skontaktować się fundament, który dostarczony mój szwagier z tym e-mail: drricksimpsoncannabisoil@hotmail.com