• ~Kalia
  (2015-03-08 10:02)
  Przestańcie już straszyć, moje dziecko po szczepionce na odrę miało drgawki i paraliż, co prawda wróciło do zdrowia ale trochę czasu minęło, teraz alergie i problemy z układem oddechowym, zgłoszony NOP i zakaz szczepienia wydany przez neurologów. Mam dość już tego straszenia, nic nie zrobię, nie zaszczepię, za duże ryzyko. Wolałabym abyście mnie uspokajali, że to zwykła choroba i że się na nią nie umiera. Sprawdzałam, w zeszłym roku na odrę w PL chorowało ponad 300 osób, w tym roku 4 osoby i wszystkie pokazywane w tv. Co wy wyprawiacie z tym straszeniem?
 • ~gosciu
  (2015-03-03 18:12)
  ojawy: wysypka,wysoka temperatura swiad skory.W dawnych czasach(tych niedobrych,gdy to jeszcze lekarze leczyli i decydowali o chorobach), wystarczyla lekkostrawna dieta ,cherbatki ziolowe ,leki p.goraczkowe ,zaciemnienie okien i wylezenie choroby.Wszyscy moi koledzy/kolezanki przechodzili ja ,zdrowieli i wiecej nie chorowali na nia, uzyskujac naturalna odpornosc ,bez wszczepiania uodpornionych wirusow/zarazkow.
 • ~Ilona
  (2015-03-07 15:55)
  mamdwoje dzieci ktoore urodzily sie w 2007 i 2010 roku i wtedy obowiazywaly szczepienia na te chorobe
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.