• ~nie kochaj.
    (2014-11-15 08:47)
    Zeby uniknac depresji ,trzeba nauczyc sie przestac kochac .najpier zadal aborcji a potem seksu ,potem aborcji potem seksu .nie daje seksu ,poniza .nie kochaj odejdz ..
  • ~many
    (2014-11-14 11:02)
    Deperesja - nie obwiniaj o nią nikogo. Ona przyszła od środka. Piękne nóżki pani na zdjęciu.
  • ~CHORY
    (2015-02-10 17:08)
    DEPRESJA TO SMUTEK. LĘK MYŚLI SAMOBÓJCZE KAŻDY PSYCHIATRA POWINIEN TO PRZEŻYĆ A POTEM LECZYĆ !!!
  • ~ja i ona
    (2015-04-28 13:48)
    przeczytajcie sobie sami tych 11 obrazków...
  • ~dzidzius
    (2014-11-15 00:01)
    jak nie wieta to mnie zapytajta a ja wam napisze co mata robic bo placz i zgrzytanie zebow to juz wieta co to jest he he he
  • ~GOŚĆ
    (2015-04-28 21:32)
    MÓZG ODŻYWIA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OLEJEM I CUKREM. NIE BEZ PRZYCZYNY MÓWI SIĘ ZE ' BRAK CI OLEJU W GŁOWIE ". MÓZG WYBIERA SOBIE Z POKARMU ,KTÓRYM ODŻYWIAMY ORGANIZM TYLKO OLEJ I CUKIER. RANO ŁYŻKA OLEJU NP. LNIANEGO ,PRZEGRYŚĆ MAŁĄ KROMKĄ CHLEBA I POPIĆ SZKLANKĄ DOBRZE OSŁODZONEJ CUKREM WODY SUKCES GWARANTOWANY !
  • ~trzymajmysię
    (2015-04-08 08:12)
    Co się stało, że temat z listopada ub. roku po 5 miesiącach ożył ? Trzeba Polaków postraszyć ? Jak nie kijem ich, to pałką ? Znowu hardo podnoszą głowy zamiast cichutko klęczeć ?
    A nikt jakoś nie wspomina, że ta GŁĘBOKA depresja charakteryzuje się przeskokami nastroju od bardzo głębokiego smutku do niemal euforii - i z powrotem.
    Warto odwiedzić psychologa. Jest jednak znacznie lepiej popłakać się u psychologa, niż potem śmiać się - u psychiatry.
  • ~psycholog
    (2015-02-10 17:16)
    psychiatra z dobrą teorią to za mało musi coś mieć w sobie aby leczyć !!! - DEPRESJE I LĘKI
  • ~zdrowy
    (2015-02-10 17:04)
    z depresją trzeba się udać do dobrego psychiatry który tylko w pewnym % pomorze i da odpowiednie leki !!! jeśli nie to - z depresji narodzą się lęki a potem samobójstwo .
  • ~gość
    (2014-11-15 10:25)
    Osłupenie? Raczej otępienie:-)