• ~nie kochaj.
    2014-11-15 08:47
    Zeby uniknac depresji ,trzeba nauczyc sie przestac kochac .najpier zadal aborcji a potem seksu ,potem aborcji potem seksu .nie daje seksu ,poniza .nie kochaj odejdz ..
  • ~many
    2014-11-14 11:02
    Deperesja - nie obwiniaj o nią nikogo. Ona przyszła od środka. Piękne nóżki pani na zdjęciu.
  • ~gość
    2014-11-15 10:25
    Osłupenie? Raczej otępienie:-)
  • ~anom
    2014-11-14 07:56
    Depresja to problem psychiczny umysłu. Jest wynikiem doświadczeń i przeżyć życiowych, a więc leczenie farmakologiczne jest idiotyzmem... tu jest potrzebny psycholog. Lekami można leczyć problemy zdrowotne ciała, a nie umysłu. Takie jest moje zdanie na ten temat.
  • ~chory na depresję
    2014-11-14 12:29
    ~anom to się musisz douczyć, bo depresję wywołuje zbyt niski poziom serotoniny. Terapię również się stosuje, ale dodatkowo, żeby pomóc rozwiązać problemy, które na pewno nie pomagają pozbyć się depresji. Depresja jest właśnie problemem zdrowotnym ciała, a konkretnie równowagi chemicznej mózgu. Naprawdę nie musisz iść do biblioteki, żeby się tego dowiedzieć. Wystarczy wikipedia.
  • ~DZIDZIUS ORMAN-RUDNIKI KOLO ZAWIERCIA
    2014-11-14 23:56
    AXS-DOPAMINA -SEROTONINA TO OKRESLONE MIEJSCE W SYNAPSACH MOZGOWYCH ODPOWIEDZIALNE ZA NASZ HUMOR I REAKCJE NA RZECZYWISTOSC WIDZIANA W SWIECIE REALNEGO FUNKCJONOWANIA NASZEJ SWIADOMOSCI --PSYCHOLOG TO POZIOM PERSWAZIJ --TO PLYTKIE I POWIERZCHOWNE ODZIALYWANIE NA POSTRESOWE EFEKTY TZW.BIPOLARITE-- CZYLI MANIAKO DEPRESYWNOSCI W TYM PRZYPADKU NIE MA RETROAKTYWNOSCI POZYTYWNEJ REAKCJZOSTAJE TYLKO I WYLOCZNIE --PSYCHIATRYCZNE LECZENIE CZYLI APLIKACJA LEKOWW BLOKUJACA WYCHWT ZWROTNY DOPAMINY NA POZIOMIE POSTSYNAPTYCZNYM
  • ~Zazdrosna.
    2014-12-04 19:59
    Siadla na wystajacej sztachecie ...i dobrze sie czuje.
  • ~I am Turecki
    2014-12-10 23:34
    anom to debil
  • ~kako
    2014-12-27 17:34
    Ha ha!!! Sasiadka po lekach depresyjnych przytyla albo spuchla, a bierze je od wielu lat i nic nie jest lepiej, nie sadze zeby bylo jej lepiej szczegolnie gdy spojrzy w lustro...nie jest lepiej a jest tylko gorzej z nia...zgadza sie z anomem, w wielu przypadkach nie potrzeba lekow
  • ~zdrowy
    2015-02-10 17:04
    z depresją trzeba się udać do dobrego psychiatry który tylko w pewnym % pomorze i da odpowiednie leki !!! jeśli nie to - z depresji narodzą się lęki a potem samobójstwo .