• ~nie kochaj.
    (2014-11-15 08:47)
    Zeby uniknac depresji ,trzeba nauczyc sie przestac kochac .najpier zadal aborcji a potem seksu ,potem aborcji potem seksu .nie daje seksu ,poniza .nie kochaj odejdz ..
  • ~chory na depresję
    (2014-11-14 12:29)
    ~anom to się musisz douczyć, bo depresję wywołuje zbyt niski poziom serotoniny. Terapię również się stosuje, ale dodatkowo, żeby pomóc rozwiązać problemy, które na pewno nie pomagają pozbyć się depresji. Depresja jest właśnie problemem zdrowotnym ciała, a konkretnie równowagi chemicznej mózgu. Naprawdę nie musisz iść do biblioteki, żeby się tego dowiedzieć. Wystarczy wikipedia.
  • ~many
    (2014-11-14 11:02)
    Deperesja - nie obwiniaj o nią nikogo. Ona przyszła od środka. Piękne nóżki pani na zdjęciu.
  • ~ja i ona
    (2015-04-28 13:48)
    przeczytajcie sobie sami tych 11 obrazków...
  • ~kako
    (2014-12-27 17:34)
    Ha ha!!! Sasiadka po lekach depresyjnych przytyla albo spuchla, a bierze je od wielu lat i nic nie jest lepiej, nie sadze zeby bylo jej lepiej szczegolnie gdy spojrzy w lustro...nie jest lepiej a jest tylko gorzej z nia...zgadza sie z anomem, w wielu przypadkach nie potrzeba lekow
  • ~anom
    (2014-11-14 07:56)
    Depresja to problem psychiczny umysłu. Jest wynikiem doświadczeń i przeżyć życiowych, a więc leczenie farmakologiczne jest idiotyzmem... tu jest potrzebny psycholog. Lekami można leczyć problemy zdrowotne ciała, a nie umysłu. Takie jest moje zdanie na ten temat.
  • ~dzidzius
    (2014-11-15 00:01)
    jak nie wieta to mnie zapytajta a ja wam napisze co mata robic bo placz i zgrzytanie zebow to juz wieta co to jest he he he
  • ~iga
    (2017-11-19 10:25)
    Ja borykam sie z depresją przemiennie od wielu lat czuje sie fatalnie nie mam checi żyć nic mnie nie cieszy zamknęlam sie w sobie dlaczego a powiem dlaczego ludzie są okropni sygnalizowalm mówilam że fatalnie sie czuje że nie mam sił jestem wyczerpana zeron pomocy i zrozumienia każdy jest nastawiony na siebie żeby wykorzystać a tym bardziej dobrych i wciąz czulam sie wykorzystywana ,Zajmowalam sie wnukami praktycznie za darmo chodz dochody ktore mam na życie sa na pograniczu ubostwa myślicie że widzieli to NIE dziś kazdy tylko patrzy na koniec swego nosa woli wyrzucić niż sie podzielić.Depresja nie bierze sie z powietrza wpływ ma na to sytuacja waruniki nw jakich żyjemy to co doświadczylismy przeżylismy negatywne emocje dlugo trwające tworzą spiral niemocy depresji bledne kolo.Ludzie zawodzą na calej lini i nie licz na wsparcie misisz sam resztką sil sobie pomoc psychiatra ustawi leki ale to jesy tylko wierzchołek depresji same leki nie pomoga przeszłam to na sobie.Potzrebny jest drugi czlowiek ktoremu zaufasza on bedzie cichy ale obecny i mądre wsparcie powolutku.Każdemu w depresji tego życzę ,Ja potrzebuje pracy żeby żyć .
  • ~GOŚĆ
    (2015-04-28 21:32)
    MÓZG ODŻYWIA SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OLEJEM I CUKREM. NIE BEZ PRZYCZYNY MÓWI SIĘ ZE ' BRAK CI OLEJU W GŁOWIE ". MÓZG WYBIERA SOBIE Z POKARMU ,KTÓRYM ODŻYWIAMY ORGANIZM TYLKO OLEJ I CUKIER. RANO ŁYŻKA OLEJU NP. LNIANEGO ,PRZEGRYŚĆ MAŁĄ KROMKĄ CHLEBA I POPIĆ SZKLANKĄ DOBRZE OSŁODZONEJ CUKREM WODY SUKCES GWARANTOWANY !
  • ~gość
    (2014-11-15 10:25)
    Osłupenie? Raczej otępienie:-)