• ~Portek
    (2014-09-03 22:33)
    Ja mam jedno i drugie , daję rady . Wszystkie zado wolone .A ja idę do SPA .
  • ~xxx
    (2014-09-04 12:30)
    Jaki nos???
    Stopa, patrzcie na stopy. Duża stopa...to duży rozmiar...
  • ~Ryzy.
    (2014-06-21 04:42)
    A ja mam maly nos a tego to mowia mi ,ze mam jak dyszel u wozu.
  • ~Hofman
    (2014-06-21 00:09)
    Ale glupoty mam duzy nos i mam duzegop czlonka ,sam miezylem
    w spoczynku ma 3 cm.
  • ~JKa
    (2014-06-21 00:19)
    Wasze badania to bzdura sex to tez psychlogia i zaufanie partnerskie,
    zyje z zona juz 40 lat za mlodu bylo pieknie i wspaniale 3 razy dziennie zeby zrobic nastepce,,po tym bylo raz gora 2 razy w tygodnioui tak do 60 lat teraz po 60 tce, mamy czesciej sex jak wczesniej szczgolnie na urlopie, 3 razy w tygodniu, jestem zdrowy fizycznie nie ,odzywiam sie zdrowo mam nadwage 110 kg.ale Libido jest best.
    niewiem czy to normalne ale sex sprawia mi przyjemnosc i tak samo mojej zonie..
    teraz pytanie dla naukowcvow dlaczego piszecie ze ludzie w moim wieku Maja sex raz w miesiacu,,
    wedlog mnie powinnisacie sprzatac ulice tam bedziecie pozyteczni.
  • ~Bicz na idiotów z Dziennika
    (2014-06-21 20:38)
    "Duży nos = duży członek? Bzdura!"

    Następne artykuły już w przygotowaniu:

    Masz kota - masz ołowicę? Bzdura!
    Deszcz leci, słońce świeci - czarownica masło kręci? Bzdura!
    Czytasz 'Dziennik' - jesteś normalny? Bzdura!

    ...cdn
  • ~sek
    (2014-06-22 00:29)
    No tak, każą mężczyznom wykonywać prace domowe i po co. Widocznie po to, by byli zmęczeni, padali na nos i rezygnowali z uprawiania seksu. Z tego wynika, że każda cwana kobieta powinna zaganiać swojego chłopa do najcięższej domowej roboty by mieć święty spokój w nocy. O jej, o jej ja już nie mogę ... o jej...
  • ~ciciolina
    (2014-06-22 03:48)
    Czy na tym żdjęciu powyżej to może Hofman jest ?
  • ~CCCP
    (2014-06-22 07:43)
    TO JUŻ ZACZYNA WKURZAĆ !!! CO COŚ PONIŻEJ PASA TO TYLKO PENIS ,PENIS , PENIS !!! NIE MA JUŻ RZECZY, KTÓREJ BU NIE POKAZANO W TV, NIEZALEŻNIE OD KATEGORII WIEKOWEJ CZY GATUNKU W KWESTII TEGO ORGANU !!! W TZW WYSOKOCYWILIZOWANYCH KRAJACH DZIEŃ Z POKAZEM KILKU PENISÓW NA DZIEŃ TO PORAŻKA TELEWIZJI, PRZY CZYM PANIE PONIŻEJ SĄ OCENZUROWANE NAWET W ZBYT SKĄPEJ BIELIŹNIE !!! KAZDY WIDZIAŁ SUPER EDUKACJE W TVP, DISCOVERY A TERAZ W TYM CZYMŚ /FOKUS/ GDZIE TYLKO FACETOM ŚCIĄGA SIĘ PORTKI I POKAZUJE CO TAM DO GŁOWY PRZYJDZIE TWÓRCOM TYCH "DZIEŁ" ŻE KOBIETY MAJĄ POCHWĘ/VAGINĘ DOWIADUJEMY SIĘ OSTATNIO Z\ REKLAM LEKÓW I KOSMETYKÓW INTYMNYCH !!! I WSZYSCY TAK ZWANI ŚWIATOWCY UWAŻAJĄ TO ZA NORMALNE !!! A MNIE JAKO FACETA TAKI ROZDŹWIĘK - CO MOŻNA O FACECIE, CO O KOBIECIE , OBRAŻA I W WIELU WYPADKACH , PONIŻA !!! MAMY 21 WIEK ???
  • ~tt
    (2014-06-27 19:41)
    Pismak (bądź pismaczka) chyba nigdy nie słyszała "...oj ty kłamczuszku..."