• ~pielengniarka gorzow
    (2014-01-13 09:39)
    a to niespodzianka,bo ostatnie badania wykazaly jednak ze palenie czystego tytoniu pomag zapobiegac wielu chorobom, jak demencja, parkinson, Tytoniowa histeria malpowanaI z zachodu przczyniajest tak skuteczna za 70% chemoterapii w ogole nie dziala, ale bije kase lobby farmacji. Moim zdaniem na przestrzeni lat juz bylo wiele takich histerii jak picie kawy, piwa, tzw.zdrowe inyjksie odzywianie i inne bzdury - jak sie po palach okazala wszystko niestetx jest odwrotnie, bo zalezy od tego kto pisze "naukowe" opracowania i za ile. Jezeli palildziadek , ojciec,matka to dzsiaj dzieci sa genetycznie uodporornieni - czyli brak nikotyny moze prowadzic do choroby. Sytuacja jest taka ze na 2 opracowania oszkodliwosci jakiegos produktu, zawsze sie pojawia 2 poswiadczajace cos innego. zalezy kto ma wiecje kasy i niedouczonych lekarzy.
  • ~edek
    (2014-01-13 10:19)
    lza sie w oku kreci, lubialem przypalic Sporta, czy Mazura - no i te przerwy na papieroska -dzsiaj pale tylko cygara -hawajskie czy kubanskie. I pomyslec ze homoseksualizm w czasach tych reklam to byla przymusowo w psychiatrii leczona choroba. Ile sie dzsiaj zmienilo -dzsiaj o omoseksualistach pisze sie wiecej jak o ludziach naturalnych, ojcach, matkach o ich problemach sie nie pisze. Dzsiaj byc homoseksualista to byc poprawny politycznie. Ale ludzie i tak wiedza swoje i tego nic nie zmieni.
  • ~Gość
    (2014-01-13 07:53)
    Ten młody złapałby TRZY BUCHY I LEŻY ! . Chesterfieldy bez filtra na starej reklamie z lat sześdziesiątych ubiegłego wieku gdzie palono dosłownie wszędzie czyli urzędnik przy biurku w ratuszu , pastor w kościele na zachrystii , na ulicy , w pociągu itp. Dzisiaj powinny powstać specjalne miejskie palarnie dla palaczy gdzie mogliby palić i mieć pomoc terapeutyczną aby ograniczać palenie lub wychodzić z nałogu.
  • ~Pisior
    (2014-01-13 09:31)
    Kiedyś takie artykuły mówiły będą o środkach antykoncepcyjnych i ich wpływie na zdrowie kobiet i mężczyzn.
  • ~Cypisek
    (2014-04-06 21:01)
    Nic nowego pod Słońcem. Dzisiaj wmawiają nam, że trzymanie komórki
    przy uchu nie ma nic wspólnego ze wzrostem zachorowań na raka mózgu.
    Że jedzenie kurczaków i innej padliny faszerowanej hormonami nie ma nic
    wspólnego ze wzrostem liczby facetów, którzy nie potrafią określić do
    jakiej płci mają się zaliczyć. Itd., itp.
  • ~rew
    (2014-01-16 07:19)
    bydlaki, korporacje są jak gestapo, należy czasem likwidować prezesów, tylko tego się boją
  • ~Zofia Siodmok
    (2014-04-06 13:28)
    Lubie prawde o szkodliwosci palenia i niedobrze jak reklamy zachwalaja palenie ,i inne szkodliwe rzeczy ,szczegolnie dzialaja one na mlode umysly. Sama kiedys wierzylam ,ze palenie odchudza ,a po drugie bylo to modne i tez kiedys palilam ,i bardzo zaluje tego ,bo nabawilam sie astmy oskrzelowej...Pochwalam tych ,ktorzy nie boja sie mowic otwarcie prawdy ..o czyms szkodliwym.
    ...
  • ~Paliłem i wiem
    (2014-01-30 18:24)
    Tytoń sam w sobie to roślina,nawet palona nie zabije a jedynie uzależni,a teraz włączcie swoje 4d w mózgu-po co dodaje się związki chemiczne do papierosów?
    po co nadrukowuje się gilzę?,dlaczego zmieniono technologie na ,,mokrą,,?
    To 3 główne czynniki odpowiedzialne za te ostrzeżenia na paczkach!!
    Związki chemiczne powiększają chłonność palenia,same w sobie to trutka,
    Bibułka z nadrukiem to 4500 składnika rakotwórczego z farby drukarskiej
    Nowa technologia to nie tylko zwiększenie wagi,ale i sposób do dodania chemii
  • ~LEKARZ
    (2014-01-13 10:40)
    @~Robnad
    NIE DOSYC ZE JESTES GLUPI TO JESZCZE Z TEGO DUMNY
  • ~gość21
    (2016-11-17 12:50)
    Rok 1980 na ulicy w Koln widzę ogromną reklamę, na której zmęczona kobieta stoi przy desce do prasowania z ogromną stertą ubrań. Obok leży paczka papierosów M....o , a jeden kopci się w jej ręce, Pod spodem napis : M....o ! das leben ist hard genug..... co znaczy : M....o życie jest dość trudne.