• ~vh
    (2013-12-12 10:50)
    gender to ideoologia a nie nauka...
  • ~mkk
    (2013-12-12 01:55)
    Pięęęknie piszecie: "Mężczyźni potrzebują większych nosy"...

    Autor!Autor!
  • ~emer
    (2013-12-12 07:05)
    Oczywiście te wszystkie różnice mają się nijak do osobników kochających inaczej, którzy są przyszłością świata.
  • ~Hmmm
    (2013-12-12 08:50)
    nie wiem jak to jest z tą lepszą wielozadaniowością kobiet, bo ja regularnie obserwuję, że kobiety nie potrafią jednocześnie robić (sprawnie/dobrze) nawet dwóch rzeczy - wystarczy wsadzić je do smaochodu: jak zmienia biegi to musi zwolnić, jak skręca to nie może w tym czasie zredukować biegu itd.
  • ~gg
    (2013-12-12 08:57)
    Gender twierdzi,że te wszystkie różnice to bzdury...
  • ~No coz .
    (2013-12-12 09:02)
    Brzydota w twarzy to wlasnie duze nosy duze uszy .Dlugie stopy tez oszpecaja czlowieka .
  • ~krotończyk
    (2013-12-12 10:11)
    Jelita sprawiają więcej kłopotów... paniom,czyli w pierdzeniu są lepsze więcej sikają ,lepiej widzą kasę ,chorują na serce,potrafią przyssać się do podłogi (szpagat),w piciu też nie ,szybko stare ,popierajcie gender to z was zrobi mężczyznę twardziela z wielkim powiedzmy nosem.
  • ~Sajmon
    (2013-12-12 13:00)
    To nie kobiety widzą więcej kolorów, tylko mężczyźni widzą ich mniej. Mniejsze spektrum postrzegania barw to lepszy kontrast, co ma zasadnicze znaczenie przy dostrzeganiu ofiary/napastnika w gąszczu liści czy na sawannie. Dlatego mężczyźni są też lepiej predysponowani fizycznie do strzelania czy jazdy samochodem. No ale wiem, to co piszę jest takie nie gender.
  • ~`
    (2013-12-12 14:25)
    Niestety postrzeganie większej ilości kolorów u pań zajmuje znaczną częśc jednej z półkul mózgowych co daje im możliwośc wykonywana prostych wielu zadań przyczynowo skutkowych w których przewidzenie przyszłości ogranicza się tylko do potrzeb fizjologicznych.Próby kształtowania przyszłości wykraczające po za te normy czasowe w większości przypadków kończą się poradą wróżki. :) :) :)
  • ~Maks
    (2013-12-12 18:00)
    Tak panie widza lepiej kolory, ze najwieksi malarze w historii swiata to;
    FACECI ! Chyba, ze chodzi to o COLOR OF MONEY.