• ~Cukier
    (2013-11-06 10:51)
    Jeść aby Schudnąć - Michel Montignac
  • ~Maks
    (2013-11-06 17:04)
    Wyglada na to, ze tylko pindy maja klopot ze spaniem.
  • ~Gajny
    (2013-11-06 08:24)
    Aaaaaa, to trzeba zgasić światło! No pierwsza rada fantastyczna...
  • ~wróg świtańca
    (2013-11-06 15:45)
    To kiedy ma być seks jak na 3 godziny przed zaśnięciem nie należy się męczyć ?
  • ~muzyk były
    (2013-11-06 07:25)
    "Na pewno alkohol i papierosy nie sprzyjają problemom ze snem"
    Czyli chronią przed problemami ze snem - tego nie wiedziałem, idę po pół litra i fajki
  • ~zrzeda
    (2013-11-06 08:04)
    "Na pewno alkohol i papierosy nie sprzyjają problemom ze snem".
    O, fajnie. Czyli ich nie zwiększają. No to - na zdrowie na dobranoc...
    Eh, poziom tych żurnalistów. Już nawet po polsku nie potrafią napisać zdania, żeby nie spaprać.
  • ~realista
    (2013-11-06 08:52)
    Ale jak wyodrębnić kilka przytulnych sypialni w małych, a wieloosobowych mieszkaniach w naszym biednym kraju? No chyba, że ludzie się zadłużą, kupią większe mieszkanie, tylko stres związany z zadłużeniem nie pozwoli im spokojnie spać do końca życia.
  • ~wacek
    (2013-11-06 11:10)
    Nalezy klas sie spac przed polnoca ! Wypisywanie ze jest to mit jest idiotyzmem ! Ten kto tak twierdzi nie ma zielonego pojecia o snie ! Ze tez tacy paranoidalni ludzie pisza rzeczy o ktorych nie maja pojecia
  • ~Olo
    (2013-11-06 13:48)
    Sypialnia powinna być cicha ... powiedzcie to studentom mieszkającym nade mną, przychodzącym do mieszkania ok. 1 w nocy a zachowującym się jak o 13-tej !
  • ~coola
    (2013-11-06 19:11)
    gaszenie światła - kuuurfa, a ja tyle lat usypiałem przy właczonym świetle. To teraz jasne - uuups, znaczy się ciemne. Nie mogłem usnąć bo raz że swieciło w oczy, a dwa jak pomyślałem o rachunku za prąd to nie ma szans zasnąć. Genialny artykuł.