• ~YYY
    (2013-10-02 14:04)
    kaczor ma krotkie nogi, malego ptoka, dlugie rece, stad te ciagle depresje i pieprzenie glupot po zazyciu lekow typu Prozac
  • ~Jak kto głupi to aż miło.
    (2013-10-02 10:21)
    Autor, autor, autor autor autor autor autor...
    A jakie wymiary swoich członkow ma autor tego artykułu?
  • ~Fascynujący temat
    (2013-10-02 08:05)
    Ciekawym obiektem badań były by mózgi lemingów , i wpływ TVN
    na zmniejszenie się przepływu neuronów w komórkach mózgowych
    u tych delikwentów. .
  • ~Janek
    (2013-10-02 09:41)
    A mnie Litera "W" kojarzy się Wermachtem , a litera "D" z dziadkiem i nic na to nie poradzę lemingi.
  • ~usa kaputt
    (2013-10-02 09:53)
    Nie tylko matura to bzdura,ten "projekt" naukowy tez! Zamiast mowic ludziom ze nadchodzi wielki kryzys finansowy to o d... Maryny?!
  • ~rs
    (2013-10-02 09:03)
    do Fascynujacy temat
    "przeplyw neuronow w komorkach mozgowych" mozliwy tylko
    u PIS-dzielcow
  • ~Czytelnik.
    (2013-10-02 21:24)
    Drogi Dzienniku.pl, nie zaniżąjcie poziomu tematow,
    bo w niedługim czasie,
    czytelnicy będą uważać, że jesteście Gazetą brukowcem.
    Trzeba podnosić profesjonalizm Dziennika.
    Chyba, że jest odwrotnie i liczycie na czytelnikow o wiadomym profilu tylko dla siebie.
    Ciekawe, co jest pierwszym drugiego, skutek czy przyczyna,
    czy może na odwrot.
    A może, ważniejsza jest podpucha.
    Wkońcu, niech każdy sobie wybiera temat do czytania.
  • ~krys
    (2015-07-17 10:18)
    większych bzdur nie widziałam :)
  • ~polak mały
    (2015-06-27 12:21)
    u Hitlera był taki gość co to wszystkich mierzył i wiedział kto acz. Wystarczy sięgnąć do jego prac a nie wyważać otwartych drzwi
  • ~Bambo
    (2015-06-29 12:04)
    Zawsze jakieś bohomazy po to by wypełnić stronę i zabierać czas ludziom, bo myślą, że coś ciekawego będzie no i ja tak trafiłem na tę stronę.
    A tak na prawdę to:
    - uszy i ich wielkość, odstawanie lub złożone po czaszce - to wielkość nerek, stany psychiczne (Glemp, Urban),
    - oczy to jajniki i cały układ rozrodczy z nosem to to u pań a u panów wielkość 21 palca. Długość po grzbiecie pomnożona, przez 2,8 w cm. Oczy u mężczyzn to wielkość jąder.
    - kręgosłup na jednym końcu ma dwie półkule mózgu, a na drugim pośladki. To jest właśnie miejsce do bicia ponieważ w nich są receptory mózgu. Bicie powoduje lepsze ukrwienie mózgu. Dlatego mówiono "Po rozum dla głowy to droga przez pośladki".
    - język to widoczny kręgosłup, stan nerek itd.
    itd. itd. itd.