• ~prawdajest1
    (2013-09-27 01:37)
    Jestescie zalosni z tym tematem, moi "chrzescijanie".Bog Biblijny Jahwe stworzyl Ziemie i zycie wraz z Adamem i Ewa.Ewolucja to niepelnosprawny pomysl masonow jak bezboznik Darwin.Kazdy kto chce moze znalezc na internecie dziesiatki powaznych analiz/prac naukowych genetikow ze ewolucja nie jest mozliwa!!! Sam szatan chce zeby "nie bylo Boga a ze on,szatan nie istnieje".Istnieja obaj ale Bog niedlugo zniszczy tego nikczemnego oszusta i morderce-szatana diabla.
  • ~Ktosktomamozg
    (2013-09-27 01:53)
    Prawdajest1, jesteś idiotą czy udajesz? Idź sobie do swojego kościółka i się tam tam módl zamiast wpychac dupsko w sprawy "szatana"
  • ~bibi
    (2013-09-27 05:37)
    DO ~prawdajest1
    z samego rana diabeł mnie kusił abym się pomodliła do PANA BOGA
  • ~ciekawy
    (2013-09-27 06:35)
    na pierwszym zdjeciu to obama?
  • ~gornik
    (2013-09-27 06:37)
    " Po co nam teraz adrenalina, skoro siedzimy za biurkiem? "

    Ja robiem kilofem i lopata, gdzie mam to biurko postawic?
  • ~Zgredek
    (2013-09-27 07:44)
    Pierwiastek boski i szatański jest w nas. Gdy zniszczymy szatana zniszczymy siebie samych. Pięknie przenikanie się tych pierwiastków w człowieku opisują prastare chińskie religie i rozważania Konfucjusza. Człowiek jest tylko jedną nitka w rozwoju życia istot na Ziemi. Kreacjonizm to uprawiają lekarze i agenci Watykanu i pozostałych religii - bo to dobry biznes.
    Niech lęk przed szatanem Panem nie rządzi - wierz Pan w dobrego Boga, który opanuje Szatana nie niszcząc go wcale, a po prostu ignorując go.
  • ~Robnad
    (2013-09-27 08:04)
    jeżeli chodzi o punkt 8, to u lemingów mózg skurczył się do wielkości grochu przy drodze, z tendencją do osiągnięcia wielkości ziarnka.
    czy to jest akurat błędem?
    raczej POwrót do kałuży.
  • ~placek
    (2013-09-27 08:34)
    11 do poprawki - rudy wuj.
  • ~wert
    (2013-09-27 09:40)
    to moze przestac chodzic i bedzie zdrowo
  • ~prof. Sobecka
    (2013-09-27 10:00)
    re-zgredek- 07:44
    Brawo Zgredek. Stworzyles ( Chcialbys ) nowa religie szatanska, nie wiedzac, zes sam arcyszatan, nawet nie zauwazyles jak ci ogon sie upublicznil. Zesmazysz sie w piekle i nie ma ratunku juz dla ciebie.
  • ~prawdajest1
    (2013-09-27 10:33)
    Wasze zaslepione umysly tylko swiadcza o tym czym juz pisalem.Najpierw przeczytaj 110 broszur na ten temat i szczere naukowe pracy genetykow a dopiero drzyj ryja na Boga,mieszajac go z blotem/szatanem. Wasze "opinie" i tak nie zmienia faktu ze Bog to Stworca i ja mam racje! I prosze mi tu nie mieszac KrK bo wiara a religia to 2 odrebne rzeczy! Tak,czytac ,myslec i rozwazac zamiast powtarzac frazesy "nauczone w szkole podstawowej" jak papuga.
  • ~prawdajest1
    (2013-09-27 10:36)
    Cytuje: "W Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie wdrożono hojnie finansowane programy badawcze, w których zastosowano metody dające nadzieję na przyśpieszenie procesu ewolucji.Co osiągnięto po przeszło 40 latach intensywnych badań? Pomimo olbrzymich nakładów finansowych,zauważył naukowiec Peter von Sengbusch, „próby wyhodowania coraz to produktywniejszych odmian za pomocą napromieniania [w celu wywołania mutacji] zakończyły się fiaskiem.A Wolf-Ekkehard Lönnig powiedział:W latach osiemdziesiątych XX wieku na całym świecie euforia i nadzieje naukowców zgasły.W krajach zachodnich odstąpiono od hodowli mutacyjnej jako osobnej dziedziny badań.Niemal wszystkie mutanty umierały lub były słabsze niż naturalne odmiany.
    A zatem materiał, który zebrano podczas mniej więcej 100 lat badań nad mutacjami, a zwłaszcza 70 lat hodowli mutacyjnej, pozwala naukowcom odpowiedzieć na pytanie, czy mutacje mogą prowadzić do powstawania nowych gatunków.Po rozważeniu dostępnych dowodów Wolf-Ekkehard Lönnig napisał:Mutacje nie mogą przekształcić jednego gatunku [rośliny lub zwierzęcia]w zupełnie nowy.Konkluzja ta jest zgodna ze wszystkimi doświadczeniami i wynikami badań nad mutacjami prowadzonymi w XX wieku, a także z rachunkiem prawdopodobieństwa.
    Tak więc kwestia, czy mutacje mogą sprawić,że jeden gatunek przekształci się w zupełnie inny, została rozstrzygnięta.Oczywista odpowiedź brzmi: Nie! Na podstawie swoich badań Lönnig doszedł do wniosku, że między właściwie zdefiniowanymi gatunkami istnieją wyraźne bariery, których nie da się usunąć ani przekroczyć za pomocą przypadkowych mutacji.
    Jakie znaczenie mają powyższe fakty?Jeżeli wybitni specjaliści nie potrafią wytworzyć nowego gatunku przez wywoływanie, a potem selekcjonowanie korzystnych mutacji,to czy bezrozumny proces miałby prowadzić do lepszych rezultatów? I jeżeli badania dowodzą,że mutacje nie przekształcają jednego gatunku w drugi, to w jaki konkretnie sposób miałoby dojść do makroewolucji?"
    - Think if you can!
  • ~ciekawe
    (2013-09-27 10:44)
    A dlaczego nie wszystkie małpy ewoluowały?
  • ~@zgredek
    (2013-09-27 11:58)
    CHORY Z NIENAWISCI trollu - w tobie ANI KSZTY pierwiestka boskiego - toba SZATAN RZADZI!

    Tragedia IMBECYLA ze skurczem mozgu - a to wszystko przez chodzenie na pelowskie capstrzyki!
  • ~miodek
    (2013-09-27 11:59)
    Autor tych wypociń (tłumaczenia z angielskiego) powinien przejść najpierw kurs poprawnej polszczyzny. Przykład - ... idealne ludzkie ciało, na pewno byłoby ono inne niż te... Ciało, to liczba pojedyncza, rodzaj nijaki a więc - to.
  • ~żart
    (2013-09-27 13:12)
    "Ewolucja" nie popełnia błędów MA(tołku).
    Czego się "kłucicie" Małpoludy.
    Byli "bogowie" dobrzy i żli- i zapłodnili Ziemię Swoim "nasieniem".
    Człowiek "powstał" przez "ewolucję" nasienia (jak żboże z ziarna)- plemnik+jajo= zarodek ludzki.
    Bogowie nie "stworzyli" człowieka (to "ewolucja)- posiali "ziarno" (spuścili się Boginie i Bogowie).
    Życie "przyszło" z kosmosu.
    Człowiek chce poznać "żródło" życia (zdobywa "kosmos"- planety).
  • ~@zart
    (2013-09-27 13:40)
    MALPOLUDZIKU!

    Zanim wryjesz sie na forum z DURNYMI wypocinami - popracuj nad ortografia!
  • ~WAW
    (2013-09-27 13:47)
    TEN NA PIERWSZYM ZDJECIU, W PIERWSZYM KADRZE WYGLADA JAK TYPOWY WYZNAWCA PIS...
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-09-27 14:05)
    @~prawdajest12013-09-27 10:36
    A o GMO słyszałeś? To ewolucja na skalę przemysłową! :)
    Twój przykład na 100 lat badań nad mutacjami pod wpływem np. promieniowania jest też słaby! Od homo-erectus do homo-sapiens Bozia czyli Matka Natura potrzebowała parę milionów lat a nie 100 lat (a faktycznie pewnie badali tylko max 10 lat) Metoda promieniowania jest ponadto destruktywna, tzn. wprowadza totalną destrukcję DNA a nie konstruktywna i programowana, jak np. GMO.
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-09-27 14:12)
    @~prawdajest12013-09-27 10:36
    A o GMO słyszałeś? To ewolucja na skalę przemysłową! :)

    A o ewolucji poprzez mutację i selekcję = adaptację do nowych warunków, jaką przechodzą stale:
    wirusy, bakterie, mikroby, komary, szczury, itp itd - cokolwiek słyszałeś?

    Twój przykład na 100 lat badań nad mutacjami pod wpływem np. promieniowania jest też słaby! Od homo-erectus do homo-sapiens Bozia czyli Matka Natura potrzebowała parę milionów lat a nie 100 lat (a faktycznie pewnie badali tylko max 10 lat) Metoda promieniowania jest ponadto destruktywna, tzn. wprowadza totalną destrukcję DNA a nie konstruktywna i programowana, jak np. GMO.

Może zainteresować Cię też: