• ~i
    (2015-01-10 22:22)
    Przeciez Listverse to nie zaden serwis tylko jakis tam podrzedny blog. Ale macie autorytety.
  • ~asdfghjk
    (2015-01-06 13:50)
    bzzdduurryyy. Kobiety rodza na lezaco poniewaz od czasu gdy opieke nad rodzaca przejeli mezczyzni, wygodniej jest im w ten sposob obserwowac porod. Pierwszym facetem, ktory chcial widziec jak rodza sie jego dzieci byl krol Francji. Jeszcze do niedawna istnialy krzesla do rodzenia i odbieranie dziecka odbywalo sie bez ceregieli i publicznosci. Kobieta nadal moze rodzic sama i bez pomocy. Caly ten artykul to bzdety
  • ~sru
    (2014-12-25 17:13)
    CI co ewolucji sie nie dali,to sie do PO zapisali.Za duzo tego,zredukowac co drugiego... nie napisalbym tego,ale prostackie uwagi pod PiS,sklaniaja mnie do czego? Ja tez potrafie!
  • ~bejker
    (2014-12-23 23:01)
    Co ty ********** zobacz indian w amazonii widziałeś tam grubasa i normalnie żyją żadnego gromadzednia tłuszczu
  • ~WAW
    (2014-12-23 22:20)
    TEN NA PIERWSZYM ZDJECIU WYGLADA JAK TYPOWY ELEKTORAT PIS... :))
  • ~marcelek
    (2014-12-23 22:13)
    jakiej znowu ewolucji, co to za antychrześcijańskie gadanie, toż to bóg nas stworzył i to wcale nie tak dawno, amen!!!
  • ~jej
    (2014-12-23 21:13)
    Nie "TE ciało" tylko "TO ciało" poziom znajomości jezya ojczystego obniza się drastycznie.
  • ~do armagedonu
    (2014-12-23 18:44)
    Zenada z was "uczonych w toalecie".Rzygam i malpa (waszym prodkiem) i falszem tego szatanskiego systemu rzeczy. Do Armagedonu, frajerzy!
  • ~Drzazga 101
    (2014-12-23 17:51)
    O Matko, ponad trzy miliony lat temu małpa zwariowała i zeszła z drzewa i stąd wziął się człowiek. Nic dziwnego, że do dziś wariaci, a nie miernoty i posłuszniaki, są twórcami postępu na świecie. Ale żeby przez TYLE lat ewoluncja nam wstrzymywała dostosowywanie się do współczesnego trybu życia to w ŻYCIU nie uwierzę, kuervas ! To syndrom naszych czasów. Wierzę tylko w to co mam, a mam poranne wzwody - to pozostałośc po naszych przodkach, którzy zanim poszli cóś upolować na śniadanie i lunch, przelatywali jakieś dupancje, które jem się po drodze do wyjścia z groty nawinęli pod rękę i nie tylko.
    Hej !-
  • ~pfuu
    (2014-12-23 14:27)
    Większy i cięższy może więcej, dlatego przy zakupie komputera polecam kierować się wskazaniami wagi i pomiarami linijki...
    Taki większy ciężki komputer przecież zawsze jest lepszy niż taki jakiś malutki i leciutki.
  • ~janusz
    (2014-12-23 05:23)
    Do "Palec Boży"-jesteś blisko ale to jeszcze nie"to"Obecnie lewactwo opanowało świat z ich teorią ewolucji,która dawno wzieła "włeb"Z jednej strony fizycy a zdrugiej mikrobiolodzy w swych badaniach traktują materię jako rezultat odzialywania energii I odwrotnie.Wyniki badań tych naukowców są dyskredytowane a naukowcy są zwalczani na modłę współczesnej inkwizycji.Lewactwo nie chce dopuscic rezultatów tych badań do powszechnej wiedzy bo to uderza w bpodstawę lewackiej doktryny-materialism.Zarówno fizycy jak I mikro biolodzy potwierdzają istnienie Boga.
  • ~Ironiamus
    (2014-12-22 22:33)
    CYTAT; "Sytuacji nie ułatwia nasz obecny sposób chodzenia - najpierw prawa noga, potem lewa ręka itd. Ten ruch skrętny ciała często prowadzi do urazów, tj. przepuklina dysku" -- xxx -- Zapewne tak porusza się autor. Wielu rodaków zaczyna swe - po przebudzeniu - przemieszczanie lewą nogą i co? Nic ich nie boli. Natomiast starają się bardzo, żeby innych zabolało.
  • ~http://naturalharmonykm.blogspot.com/
    (2014-12-22 21:53)
    Cóż. Gwałtowna rozwój społeczeństwa spowodował, że niektóre rzeczy zdążyły wyewoluować(takie jak mózg), a niektóre nie do końca. Widaćto m.in w naszym problemie trawienie glutenu lub laktozy.
  • ~opinia x
    (2014-12-22 21:40)
    ~czlowiek2014-05-03 12:57
    Nie zal ci zes taki nieoczytany i bezczelny???
  • ~awake stupido
    (2014-12-22 21:39)
    Ja pochodze z Adama i Ewy,stworzony jako CZLOWIEK,homo-sapiens! NIC mi do zwierzat ale teoria ewolucji to mrzawka,chwyt filozofii i proba zmniejszenia/wymazania roli Boga jako Stworcy ktory stworzyl Ziemie i wszystkie stworzenia wedlug RODZAJU! Kto sobie nie zyczy tego ze dumnie moze i chce twierzyc - NIE pochodze z malpy,niechaj sobie hanienbie powie...ehh moj pra-pra-pradziadu,szkoda zes byl tylko malpa!
  • ~czlowiek
    (2014-05-03 12:57)
    To bog jest winny, jako architekt i producent czlowieka powinien byl sie bardziej przylozyc do pracy a nie takie rzeczy robic.
  • ~acha
    (2014-04-25 09:28)
    czuję, że nie jestem małpą i za to płacę
  • ~wiaraCZYNIIczuba