• ~Jasko
    (2012-08-24 12:23)
    jestem lemingiem
  • ~ggh
    (2012-08-23 20:34)
    Bambus jakiś na pewno.
  • ~awgs
    (2012-08-23 20:49)
    pozdrawiam wirusa zachodniego nilu ! je.aj hameryke ile wlezie , tych sku.wialych imperialistow !
  • ~kobieta, niebrzydka
    (2012-08-23 21:25)
    awgs, przede wszystkim ludzi sukcesu. To Amerykanie zdobyli najwiecej medali na Olimpiadzie. To Amerykanie z sukcesem wyladowali na Marsie... ;)
  • ~Zx
    (2012-08-23 22:26)
    To zachodni Nil płynie w USA, a nie w Afryce. Takie cuda piszecie ...
  • ~pol anka
    (2012-08-23 23:12)
    wirus zachodniego nilu to nic w porównaniu z gualinuklicoretą z Kerify Północnej, Słuzby amerykańskie odpowiedzialne za bezpieczeństwo wielokrotnie udowodniły, że potrafią - zabójstwo Prezydenta, rozwalenie budyneczków w centrum miasta. Przyglądamy się i podziwiamy pomysłowość, wielki szacun za BinLaDeNa
  • ~pol anka
    (2012-08-23 23:38)
    wiqdomosć z ostatniej chwili - Prezydent na front walki z czasem przerzuca dywizje z Afganistanu. Do rana powinni zabić czas
  • ~Sputnik
    (2012-08-24 00:49)
    po sciemie z londowaniem na marsie teraz to - ta wiadomosc to odwrocenie uwagi od sciemy marsjanskiej, gdzie jak wiadomo czerwona pustynia nevady i podczerwien fotoszopa gra najwieksza role.

    Jak widac poslyjaja nam z marsa zdjecia czarno biale, choc wiadom ze w dzien marsjanski tem. wynosi tam pprawie 500 stopni :-))))))))))))) czyli jak w piecu hutniczym, a widzieliscie ten wiaterek ??? czy na marsie jest atmosfera ??

    nasa ma byc zlikwidowane, bo sie bawia miliardami jak male dzieci - chco wiadomo 87% Amerykanow nie wierzy w ladowanie na Ksiezycu w 68 roku
  • ~nil
    (2012-08-24 05:10)
    hej, duzo to anty-amerykanskich idiotow. Lewatwo czy debile.
    Moze to wirus z doopy waszego leninka czy p-bolszewi
  • ~reanimator
    (2012-08-24 08:05)