• ~szafa
    (2012-04-17 20:32)
    Rząd nie odpiera oskarżeń.To PIS obala wszystkie kłamstwa rządów PO-PSL przy wyjaśnianiu tej katastrofy.PO 1 sprawa gen.Błasika-obalona.Po 2 Wrak nie był badany,przez "ekspertów" Millera,tylko były wykonane oględziny.Po trzecie sekcje zwłok to jest kompromitacja Kopacz,po 4 "od początku były naciski,żeby wmówić winę pilotów-to wczorajsza wypowiedz Edmunda Klicha.Media opluwały przez 2 lata pilotów,generała i prezydenta.To było świadome działanie,ponieważ nie posądzam ich o debilizm.
  • ~ku..
    (2012-04-18 09:03)
    żelkiem ,żelkiem smarować
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-04-15 13:44)
    TRZEBA SIĘ ZGŁOSIĆ DO pali-głupa ON MA SZTUCZNE PENISY KTÓRYMI WYMACHIWAŁ W PROPAGANDZIE OGŁUPIANIA NARODU-tvn-24-PAO ...
  • ~Gusiek460
    (2012-04-15 16:33)
    Kobieto, nie leki z kuchni ani apteki, ale męski członek w ręce, da ci najwięcej !!!
  • ~Logik
    (2012-04-16 15:20)
    Dziennikarze to jednak kundle i prowakatorzy,wiadomość ta jest kolejnym dowodem. Czytelnikom się wmawia,patrzcie jak politycy się kłócą,jaka niska kultura i skłonność do awantur.Przez 2 lata dziennikarze nie posiedli wiedzy na temat Smoleńska,i rżnąc głupa ciągle pytają czy był wybuch,strzelanina,mgła,brzoza itp.Dla pis to okazja do klepania bzdur i oskarżeń,natomiast dla przedstawiciela Rządu to żenada i zmuszanie go do odpierania oskarżeń.Ani mediom ani pisowi nie chodzi o dyskusję aby ustalić prawdę,dlatego strona rządowa nie powinna się godzić na manipulację medialną agitatorów i bez końca udawadniać że białe jest białe.
  • ~Internauta.
    (2012-04-17 21:24)
    Dl logika: POmylony logik, klepiesz bzduty jak mało który!!!
    Te artykuliki to piszesz na zamówienie, a skolko diengi pouczył - durak???
  • ~januszek2
    (2012-06-05 09:56)
    do zibiegi patrz na jarka a sama zagra ci fujarka
  • ~bigul
    (2012-08-20 11:02)
    naturalnym afrodyzjakiem są pikatne słówka i każdy to powie, polecam przeczytac to http://sex-wiadomosci.pl/seks-nowinki/154-co-podnieca-kobiety
  • ~janinaH
    (2012-10-22 11:58)
    Nie pomogą żadne afrodyzjaki gdy mężczyzna w miłości jest byle jaki .

    Seks ma trwać co najmniej 5-7 minut a nie , wejście i koniec po balu .taki seks dobry dla kur , jeden kogut musi zadowolić co najmniej 20 kur .
  • ~POczety inaczej
    (2013-07-24 01:23)
    Mam 62 lata pala mi stoi w minute, moge obskoczyc kilka lasek dziennie