Rezydenci zapowiadają nowe strajki: Minister zdrowia i rząd PiS zerwali z nami porozumienie

Sejm znowelizował ustawę o publicznej opiece zdrowotnej. Rezydenci uznali jednak, że nowe prawo nie spełnia ich postulatów, a rząd zerwał z nimi porozumienie, dlatego zapowiadają nowe strajki

wróć do artykułu
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-07-11 11:35)
    Pan Karczewski wezwał protestujących lekarzy-rezydentów do "pracy dla idei". Ciekawe, czy, Karczewski, jako lekarz w Nowym Sączu, posłuchał tego wezwania i "pracował dla idei".Co mowia o tej Karczewskiego "pracy dla idei" w szpitalu w Nowym Saczu jego byli pacjenci i pielegniarki, ktore z nim pracowaly???? Dlaczego pan Karczewski porzucil zawod lekarza i woli byc senatorem? Co go do tego sklonilo? Praca dla idei??
  • ~$$$.Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-10 00:31)
    Jak slychac nikt do tej pory temu czlowiekowi nie dal rady---(co ma problemy z kolanem ), ale jedynie choroba da mu rade. A doktorzy wiecie co macie juz robic.
  • ~$$$.Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-10 00:09)
    Piszenie ,ze stawiacie na jakos----by stawiacie na ilosc !Jakbyscie stawiali na ---jakos -- to byscie mniej pacjentow przyjeli i lepiej wyleczyli ,a tak to wy chcecie wiecej pacjentow przyjac i gorzej wyleczyc.Wam chodzi tylko i wylacznie o kase ,zeby wiecej miec w kieszeni pieniedzy! Lepiej dla was mniej pacjentow przyjnijcie i lepiej ich wyleczcie ,to wtedy --- komfort pacjenta sie polepszy i doktor bedzie zadowolony,a jak wiecej pacjentow przyjmiecie i byle jak ich wyleczycie wtedy pacjent nie bedzie sie dobrze czol i wy nie bedziecie zadowoleni .Zastanowcie sie nad tym ?
  • ~POldek
    (2018-07-06 15:13)
    Co znowu mało kasy ? Ciężko być lekarzem ...
  • ~Ojczulek
    (2018-07-06 14:54)
    Rząd nie ustępować.podatnik to nie dojna krowa.
  • ~J.B.
    (2018-07-06 14:48)
    Jestem lekarzem i mieszkam czasowo w Ameryce i w BRD. Porownujac systemy uslug i dostepu do lekarzy polska sluzba zdrowia wcale nie jest gorsza od amerykanskiej,kanadyjskiej albo niemieckiej,a nawet w niektorych dziedzinach lepsza.Zachecam mlodych lekarzy do praktyk na Zachodzie-wtedy mozna lepiej porownac.
  • ~emu
    (2018-07-06 14:42)
    to żenada jest, pajace, którymi posługuje się opozycja. Zwolnijcie ich po prostu.
  • ~J.b.
    (2018-07-06 13:52)
    To zakrawa na farse-stazysci zamiast uczyc sie medycyny by leczyc aferzystow ktorzy wszystko zapomnieli chca poprawic ministra i rzad-znowu udalo Sie PO wciagnac praktykantow do awantury politycznej.Ale pacjenci nie sa tacy naiwni jak mysla totalitarni.
  • ~Jaro
    (2018-07-06 13:46)
    W służbie zdrowia jest bardzo dobrze. Gazety piszą, że np. jeden warszawiak (z Żoliborza) miał operację na kolanko i już zaraz (bez zapisów) będzie miał drugą. Jak się tak rozpędzą to będą operować z łapanki.
  • ~elżbieta
    (2018-07-06 13:29)
    Młodziaki , popracujcie najpierw uczciwie. Nie jesteście pępkiem świata.
  • ~irma
    (2018-07-06 13:26)
    POdgryzają rząd z wszystkich stron , ale wam się nie uda !. Polska odzyskała twarz.
  • ~katering
    (2018-07-06 13:06)
    To znowu będą strajkować głodowo - między posiłkami.
  • ~Geno
    (2018-07-06 12:46)
    Ciekawe co na to pisowskie oszustwo Matka Boska, której zawierzał polską służbę zdrowia - w tym rezydentów - pisowski pan minister? Powinna chyba teraz wystąpić w obronie zdradzonych przez PiS lekarzy?
  • ~Euro Pol
    (2018-07-06 12:41)
    Juz obecnie na procedury w sluzbie zdrowia srednio czeka sie miesiac dluzej niz za PO. To w ramach reform fundowanych przez ten rzad. Trudno lud Smolenski musi poczuc dobra zmiane na wlasnej skurze. Dopiero wtedy otrzezwieja jak komus umrze bliski w kolejce do lekarza!
  • ~kizak
    (2018-07-06 12:40)
    zawsze mówiłem ,że ******o zawsze będzie ******em - daj palec to zeżrą ci rękę - hiena będzie hieną - tylko kasa się liczy
  • ~Thanks
    (2018-07-06 12:20)
    Hahaha - “Stawiamy na jakosc” tj na KASIORE I LAPOWKI/PREZENTY! Jedzcie za granice zobaczyc jak lekarze pracuja.
  • ~proszę
    (2018-07-06 12:16)
    Rezydenty może byście tak zabrali się za leczenie sklerotyków z Sądu najwyższego ? Byłoby z was trochę POżytku publicznego !
  • ~PO lecam
    (2018-07-06 12:13)
    Mój znajomy rezydent PO jechał do Angli ! Tam leczy nieboszczyków w prosektorium !
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-07-06 12:12)
    Pan Karczewski wezwał protestujących lekarzy-rezydentów do "pracy dla idei". Ciekawe, czy, Karczewski, jako lekarz w Nowym Sączu, posłuchał tego wezwania i "pracował dla idei".Co mowia o tej Karczewskiego "pracy dla idei" w szpitalu w Nowym Saczu jego byli pacjenci i pielegniarki, ktore z nim pracowaly???? Dlaczego pan Karczewski porzucil zawod lekarza i woli byc senatorem? Co go do tego sklonilo? Praca dla idei??
  • ~wara od PO lityki
    (2018-07-06 12:12)
    Rezydenty czyli tzw. nieświadome mordercy do nauki !

Może zainteresować Cię też: