Rakotwórczy związek w lekach na nadciśnienie. Miliony opakowań lekarstw muszą zostać wycofane z aptek

| Aktualizacja:

Spełnia się czarny scenariusz. W walsartanie, który polscy producenci leków kupowali w jednej fabryce, wykryto zanieczyszczenie. To toksyczny związek chemiczny wyniszczający wątrobę. GIF musi teraz wycofać z aptek miliony opakowań leków.

wróć do artykułu
  • ~poszkodowany
    (2018-07-19 21:01)
    to sie nazywa glupota i chciwość która absolutnie obecnie rzadzi swiatem mam nadzieje ze lobuzy zaplaca za to lobuzy którzy zdrowie i zycie ludzkie maja za nic tylko zysk się liczy jaka sluzba zdrowia wstyd i hanba skandal
  • ~Liv
    (2018-07-16 12:34)
    Co skutecznie, z medycyny naturalnej, obniży cisnienie? . NIE UFAM JUZ TYM FIRMOM FARMACEUTYCZNYM.
  • ~Jolka
    (2018-07-15 16:45)
    Farmaceuci to KASTA nr 2. Kasiora kasiora,kasiora!!!!!!!!!!
  • ~jaky
    (2018-07-11 11:23)
    Polski rząd próbuje ukryć swoje zaniedbania. Gdzie kontrola w czasie przyjęcia substancji do produkcji? Gdzie badania każdej partii przyjętej partii substancji i jej jakości? A może to był zakup kontrolowany? Rząd przymknie oczy na substancję lekko zanieczyszczoną ale o wiele tańszą a zyskiem się podzielimy? Nie plujmy na Chińczyków - oni produkują zgodnie z tym co polaczek cwaniaczek zamówił. A, ze ktoś wywiózł lek za granicę i tam skontrolowano jego jakość no to teraz odwracanie kota ogonem.
  • ~importer leków
    (2018-07-07 18:19)
    Jak ja uwielbiam komentarze spanikowanych półanalfabetów, jakich pełno na forach. Można się pośmiać....
  • ~Amus
    (2018-07-07 00:17)
    Nikt z rządzących nie wie jak powinne zachować się apteki. Czy mają zwracać pieniądze czy nie? Nie czekam na taką pyskówkę i dlatego skontaktowałem się z kancelarią adwokacką. Przygotowują zawiadomjenie o możliwości dokonanua przestępstwa z zagrożeniem zdrowia lub życia. Wśród oskarżonych będą: MZ za brak nadzoru, firmy sprowadzające lek do Polski, apteka w której lek został zakupiony. Moje żądania będą wysokie, ale przede wszystkim będxiemy żądać ukarania winnych tego podłego czynu, na pozwolenie dystrybucji skażonego leku, będącego zagrożeniem zdrowia lub życia osób pobietających ten lek.
  • ~cd1
    (2018-07-06 16:34)
    Kto imiennie wyprzedał polskie fabryki farmaceutyczne przynoszące Polsce kolosalne zyski większe od bankowych i produkujące bezpieczne leki pod ścisłą kontrolą?.
  • ~Świadczeniobiorca NFZ
    (2018-07-06 09:09)
    "Wyszło szydło z wora", mamy jasny obraz, że sprowadzane z zagranicy leki nie są badane! Brałem lek na rozrzedzenie krwi WARFIN, miałem dwa razy wylew w oku, wybroczyny pod językiem, krwawienie z nosa. WARFIN odstawiłem, ale pozostały mi przebarwienia na skórze nóg! Ku przestrodze!
  • ~poszkodowany
    (2018-07-06 08:37)
    To teraz powinni wypłacić odszkodowanie ludziom, którzy ten lek przyjmowali na stałe!!!!!!!! Gdzie pisać pismo o wypłatę odszkodowania???
  • ~Mis3
    (2018-07-05 22:08)
    Mis 3?"
  • ~oświecony euroobywatel
    (2018-07-05 11:50)
    Trucizna w małych ilościach działa jak szczepionka, organizm się powoli przyzwyczaja dp innowacyjnych produktów, tylko głąby i zacofane śrewdniowieicze wierzy w naturalne cuda
  • ~utylizator styropianu
    (2018-07-05 11:22)
    Proszę o odpowiedź czy jest jakiś produkt chiński, który nie truje, nie zabija i jest zdrowy dla człowieka ???
  • ~ssss
    (2018-07-05 09:36)
    A teraz pomyślcie sobie , inne leki też mogą byc zanieczyszczine, wszak wszystko idzie z Chin. I nie jest badane nigdzie. A Irena Rej z izby gospodarczej powiedziała że Chinczycy robia prima sort ;)
  • ~niepotrzebna panika
    (2018-07-05 08:43)
    niepotrzebna panika, ja przed każdym zażyciem leku konsultowałem sie z lekarzem albo farmaceutą i jestem spokojny o moje zdrowie...a Chińczyki... trzymają się mocno...
  • ~head
    (2018-07-05 07:45)
    A wcześniej GIF nie kontrolował nie wiedział. Kto wpuszcza do Polski wyroby zatrute, rakotwórcze jak panga, tilapia
  • ~PROLETARIAT NIECH ŻYJE
    (2018-07-05 07:19)
    BRAWO KAPITALIZM ! BRAWO PROLETARIACKIE M A T O Ł Y CO GO WYBRAŁY JAKO ŚWIETLANĄ PRZYSZŁOŚĆ. NAWET EWOLUCJA ŚMIEJE SIĘ Z WASZEJ GŁUPOTY.
  • ~Wera
    (2018-07-05 04:07)
    Wszystko co chińskie nie jest dobre .a teraz to właściwie wszystko jest robione w Chinach.od pasty do żębów do bloków bo Chińczycy nagminnie kupują tereny polskie i budują osiedla .i będą nas truć dzień i noc .I na to pozwala PiS .Daje pozwolenia na wszystko.Po co było zganiac na PO i Donalda Tuska .a sami wysprzedają co się da i sprowadzają Ukraińców których jest już więcej niź Polaków
  • ~M
    (2018-07-05 03:29)
    Tak to jest gdy sprzedaje się polskie fabryki leków i trzeba kupować substancje czynne w Azji.
  • ~Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-05 02:52)
    Kto ma za malo azotu i wegla to cisnienie idzie w gore.Jak za malo hormonu tarczycowego ,cisnienie idzie w gore. Trzeba uwazac na produkty sprowadzane z Chin np; kosmetyki takie malowidla dla dziewczynek -- czerwona skora sie robi --toksyczne !!!
  • ~Farmacja truje ludzi
    (2018-07-05 00:22)
    A moze GIS by się też zajął innymi toksycznymi substancjami, obecnymi prawie we szystkich lekach I suplementach, np. drutlenkiem tytanu, oraz obecnoscia toksycznych metali (Hg, Al i innych) we wszystkich szczepionkach.

Może zainteresować Cię też: