Ryż truje, słony karmel uzależnia. Najnowsze doniesienia naukowców

| Aktualizacja:

Doniesienia naukowców, zwłaszcza te dotyczące jedzenia, wzbudzają ogromne emocje. Czy we wszystkie trzeba wierzyć?

wróć do artykułu
  • ~naukowcy - sprzedajne k....y
    (2018-01-07 14:03)
    to są ci sami "naukowcy", którzy kiedyś udowadniali, że masło i jajka zabijają a teraz udowadniają, że jednak są niezbędne dla zdrowia
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-07 11:07)
    Najnowsze doniesienia naukowców potwierdzają że słuchanie Radia Mar yja i oglądanie TVP ogłupia i powoduje postępujący de bilizm!
  • ~piro
    (2018-01-07 14:23)
    cyt: Wystarczy wlać do szklanki z herbatą ... Droga pani MArto Kawczyńska, od wieków przyjęte jest w kulturze europejskiej, że ze szklanek, szklanic i kieliszków pijemy ZIMNE napoje. Natomiast gorące takei jak herbat , kawwa czy kako pijemy z kubków lub filiżanek, czyli najczęściej naczyń zwykle ceramcznych, sporadycznie szklanych, ZAWSZE z uszkiem. Chodzi o to , żeby nie siorbac gorącego parząc sobei palce. Picie herbaty ze szklanek to paskudny rosyjsko-arabski obyczaj. Dobry jako ciekawostka przyrodnicza.
  • ~RR
    (2018-01-07 19:07)
    Może to i rosyjsko - arabski obyczaj ale herbata w szklance smakuje najlepiej, ważne też że widzę jej barwę i nie ma "kożucha" na wierzchu.
  • ~Ye Bwem
    (2018-01-07 14:58)
    tannina aminokwasem? aha, to w takim razie mleko jest alkoholem
  • ~ściema na maxa
    (2018-01-07 20:44)
    Uniwersytet na Florydzie zapomniał o największych trucicielach : Kokakoli, Makburgerach, syropie glukozowo-fruktozowym z kukurydzy i aapartamie. Przecedzają komara a połykają wielbłąda.
  • ~Raca
    (2018-01-07 13:58)
    Autorka pilnie ogląda programy BBC Earth.
  • ~Anon
    (2018-01-07 11:29)
    Za pierwszym razem udało się wam napisać Hanna Stolińska, ale dalej już nie.
  • ~Życzliwy
    (2018-01-08 13:18)
    To są takie brednie, że aż trudno komentować.
  • ~Mnl
    (2018-01-07 17:04)
    Na arsen najlepszy jest selen. Trzeba jednak pilnować poziomu w organizmie bo przedawkowanie jest niedobre. Pomaga zmniejszy ryzyko zachorowania na nowotwory. Zwiększa do 20 lata przeżywalność w nich. Łuszczyca przechodzi. Polecam wykład na You TubeSelen i metale ciężkie a ryzyko chorobJana Lubinskiego. Wykonano bardzo duże i wnikliwe polskie badania w tym temacie.
  • ~Witek
    (2018-01-11 14:26)
    Najlepiej rano napić sie wody A kasę oddać klerykom
  • ~juzek
    (2018-01-14 15:37)
    Gdzie są ci pseudonaukowcy, którzy twierdzili, że masło zabija? Za judaszowe srebrniki są w stanie zaprzeczyć zdrowemu rozsądkowi i samej naturze. Nie widać ich żeby przepraszali. Za kłamstwa powinni wisieć. Masło, pełne mleko, twarogi, chleb żytni, kasze i warzywa, mięso z polskich gospodarstw.
  • ~Ewa z USA.
    (2018-01-08 04:17)
    Kiedys ludzie jedli tylko ryz i chorowali , a pozniej do ryzu dodawali mieso , to choroby znikaly . Wiec wskazany jest ryz z miesem .
  • ~Gene
    (2018-01-09 05:17)
    Ja ich nie słucham.Odżywiam się zgodnie z moją dietą, tzn. jem wszystko na co mam ochotę, i nie mam problemu ze zdrowiem.
  • ~frugo
    (2018-01-08 13:25)
    Najwazniejsze że nie truje zmodyfikowana kukurydza, coca chemiczne dodatki do żarcia
  • ~ja tak robię
    (2018-01-14 18:08)
    a przecież to proste-wystarczy jeść to co nasi rodzice i dziadkowie- nie jeść trawy -ryżu- bo u nas nie rośnie!

Może zainteresować Cię też: