Szczepionek na żółtaczkę jak na lekarstwo. Liczba chorych rośnie zaś lawinowo

| Aktualizacja:

Brakuje szczepionek przeciwko żółtaczce pokarmowej, liczba chorych rośnie zaś lawinowo. Od sierpnia do końca listopada tego roku liczba wykrytych przypadków zwiększyła się dwukrotnie. W porównaniu z zeszłym rokiem (za okres od stycznia do końca listopada) wzrosła z 32 do 2644.

wróć do artykułu
  • ~Sygnalista
    (2017-12-08 21:03)
    PiS/PO jedno ZŁO!
  • ~Mini
    (2017-12-07 19:13)
    Czekałam na ten moment. Prezydent uchwalił ustawę szczepionkową.Nagle pojawiła się epidemia ( żółtaczka i grypa). Nic tylko wyłapywać tych emerytów i rencistów. Zastanawiam się czy firmy pogrzebowe nadążą z pochówkami? Zacieranie ręce pracownicy tych firm, biznes się kręci. Ten nie upadnie
  • ~ac
    (2017-12-05 13:34)
    obowiązkowe szczepienia dla Ukraińców chcących wjechać do Polski !!! ( pracują w gastronomii i handlu ) A może dla wszystkich pracowników handlu i gastronomii
  • ~ac
    (2017-12-05 13:27)
    import szczepionek - to jest rozwiazanie
  • ~zoorro
    (2017-12-04 15:46)
    Dobrze jest nie narzekac!
  • ~bill
    (2017-12-04 12:29)
    Ustawa POZ przeszła więc teraz tylko szukać epidemi, żeby zgodnie z prawem szczepić wszystkich
  • ~misia
    (2017-12-04 06:26)
    Geotermią w Toruniu nie da sie tego leczyć? W końcu tam pompują forsę, moją, Twoja, Waszą forsę.
  • ~chcieliscie_to_macie
    (2017-12-04 01:01)
    Polacy beda zdychali jak psy pod plotem. Dzieki Pisowi. Na wasze zyczenie !
  • ~plockier
    (2017-12-03 22:59)
    To jest artykuł? 80 wyrazów; 533 (ze spacjami) znaków? Promujący metodę, tfu; medyczną, dzięki której za pomocą glinu jako adjuwantu można uczulić nas na cokolwiek? Jak np. żołnierzy USA od wytwarzanego przez organizm skalenu; vide pseudo szczepionka na wąglika? I tyle ...
  • ~j23
    (2017-12-03 20:42)
    Najważniejsze dla PiSuarów, to NAKRAŚĆ ile wlezie, obłowić się do rozpuku i wozić tyłki w luksusie za NASZĄ FORSĘ, reszta nie jest ważna! Wystarczy ustawić w kolejkach do lekarzy CAŁĄ PiS-owska bandę, łącznie z ich hersztem, a szybko wróci im myślenie!
  • ~Zorro
    (2017-12-03 19:59)
    Dodajmy do tego o kilkanście tysięcy wiekszą liczbę zgonów Polakó w I poł. tego roku, po obcięciu przez PiS wydatków na kardiologię... A miało wystarczyć na wszystko pieniędzy pod prostym warunkiem: WYSTARCZY NIE KRAŚĆ!
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-03 19:08)
    Cenzor! Gdzie wpis!? Nie słyszałeś wyborczego kłamstwa ... likwidacji NFZ?

Może zainteresować Cię też: