Wizyty nie będzie, trzeba szukać gdzie indziej. NFZ rozsyła tysiące SMS-ów

| Aktualizacja:

Odwołane tysiące wizyt to pierwszy efekt nowego podziału pieniędzy. NFZ robi, co może, ale zamieszania nie uniknie.

wróć do artykułu
  • ~j23
    (2017-11-14 20:47)
    Łobuzeria PiS-u w pełnej krasie!
  • ~sensiak
    (2017-11-14 21:06)
    Nieporadne i aroganckie Kulsony - ilu Polaków przypłaci to chorobą albo życiem? Kulsoniaste reformy w służbie zdrowia doprowadziły już do tego, że w I. poł. zmarło kilkanaście tysięcy Polaków niż rok wcześniej! Ktoś za to odpowie?
  • ~Harvester of sorrow
    (2017-11-14 21:11)
    Misiewicze-PiSiewicze są wszędzie. Rozmnażają się przez pączkowanie. Nepotyzm i kolesiostwo w PO, a wcześniej w SLD to był promil tego co wyprawia rządząca arogancja.
  • ~zlikiwidować NFZ
    (2017-11-14 22:56)
    I tak biała mafia nagania do prywatnych gabinetów, pamiętamy kto tę lodziarnię stworzył
  • ~Prostata
    (2017-11-14 22:44)
    Miałem mieć kontrolę u urologa na NFZ w pażdzierniku,powiadomiono mnie,że przeniesiono na styczeń nowego roku,ograniczono limity.
  • ~pola
    (2017-11-14 22:31)
    ile w tym prawdy jak zawsze klamstwo i manipulowanie trzeba zarobic a pan kaze cos skrobac by dowalic -
  • ~WERT
    (2017-11-15 08:16)
    i restauruje PIS to kontraktacyjne oszustwo - zamiast wprowadzic wiecej wolnego rynku- a kolejki rosna z roku na rok. Niestety za zdrowie trzeba placic i tego trzeba nauczyc polakow
  • ~fff
    (2017-11-15 10:07)
    To ja tylko wrzucę pod rozwagę pisowskim wyborcom. Jak myślicie (pytanie bez podtekstu) czy będziecie mieć mniejsza kolejkę jeżeli ograniczycie budżet na specjalistów o 20% ? Bo wg pana Radziwiłła tak będzie :D
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-15 07:08)
    Cenzor ... swędzi!? To ... se podrap!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-15 08:50)
    O Rezydencji się kłaniają ,i DARMOWE Studia.
  • ~PiS udaje reformy.!
    (2017-11-15 10:44)
    Reformy są super przemyślane, przygotowane i najlepsze, bo PiS-owski. Tylko ci LUDZIE. Oni wszystko zepsują, zniszczą i niczego nie docenią. Tak byłoby w Polsce świetnie, ale ci LUDZIE, dajcie spokój rządowi
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-16 17:41)
    Pierwszym wyborczym kłamstwem PIS ... była obietnica likwidacji NFZ! Minęły dwa lata! Bećka chwali się OSIĄGAMI zwracając się do kaczora ... panie premierze. Kaczor dyrda do PAD (choć wszystko zapiotrowiczowane) bo się boi, że PAD nie podpisze nowych MYNYSTRÓW. Cyrk!

Może zainteresować Cię też: