HIV z sanatorium. Starsze osoby podnoszą statystyki zachorowań

Resort zdrowia szykuje kampanię uświadamiającą, w której syn mówi o zagrożeniach ojcu.

wróć do artykułu
 • ~rehabilitant
  (2017-11-14 14:50)
  Niestety jako młody rehabilitant pracujacy w wielu osrodkach sanatoryjnych naogladałem sie wielu pijackich orgii w wykonaniu "starszej młodzieży". No niestety oprócz normalnych ludzi chcących poprawić swe zdrowie przyjeżdzaja liczne osobniki na "sex turystykę".
 • ~ kobra
  (2017-11-14 08:44)
  Do sanatorium jadą ludzie co mają znajomych lekarzy i mają darmowe wczasy. Zabawy alkohol i sex. Czy ktos moze w koncu to zastopowac?
 • ~nina
  (2017-11-14 10:19)
  Co za bzdura,bylam kilka razy w sanatorium i zadnej rozwiazlosci,pijanstwa nie widzialam, tak pisza osoby ktore nie byly w sanatorium.
 • ~ona2
  (2017-11-14 17:48)
  czy przygotowują grunt pod nową szczepionkę, która zdziała cuda? W Polsce mamy zarejestrowanych ok. 105 szczepionek. "Komu komu, bo idę do domu".
 • ~jakiś ktoś ? :)
  (2017-11-14 11:20)
  Co w tej upojności emocjonalnej jest że każdy ceni to bezgranicznie ? Nie wiem . Ale sam tak mam. A jak spotykam ludzi którzy twierdzą przeciwnie to przeważnie wychodzę z założenia że to są najbardziej fałszywymi osobami z jakimi rozmawiałem. A cenię tych których natura obdarzyła mądrością aby mogli się radować beztroską.No szkoda że nie zaliczam się do tych których cenię bezgranicznie. Ale też nie zamierzam im szkodzić choć pewnie z mojego powodu nie lada trosk już mieli. Oby wam zdrowie do pisywało jak najdłużej bo cierpliwości to macie bezkres dla takich jak ja.

Może zainteresować Cię też: