Okłady z czosnku to groźna praktyka! Lekarz o domowych sposobach leczenia

| Aktualizacja:

O tym, które domowe metody leczenia rzeczywiście działają, a które mogą być groźne, rozmawiamy z dr n. med. lek. Joanną Ptaszyńską, specjalistką pediatrii w sieci przychodni NZOZ „Twój Lekarz”, www.twojlekarz.net.

wróć do artykułu
 • ~Heh
  (2017-11-14 07:18)
  Ptaszyńska wiem ,że ludzie są głupi, naiwni, nie ostrożni ale zastanów się czy ty jesteś mądra czy system kształcenia tworzy sektę ,która jak będzie gadać slangiem to reszta nie dowie się, że jesteście półgłówkami udającymi naprawdę mądrych, a tacy ludzue mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc . Tacy są ludzie po komuniźmie. Jedynie można w miarę poważać hirurgów, a reszta to filozofowie, za których największą pracę dokonują prawdziwi lekarze Amerykańscy i naukowcy.
 • ~Felczer
  (2017-11-15 21:24)
  Tzw. doktur szkolnej medycyny p. Ptaszynska, poucza ludzi i odradza "eksperymentowanie" na wlasnym zdrowiu. PYTAM p. doktur: CO JEST FUNDAMENTEM tzw. SZKOLNEJ MEDYCYNYCo?? ----- ano wlasnie EKSPERYMENT. Tak dobrze p. czyta: EKSPERYMENT(!!), bo czym jest "leczenie" tabletkami, czy silna chemia ??, wlasnie to jest KLASYCZNY przyklad EKSPERYMENTU, poniewaz nikt nie przewidzi rezultatu. Prawdziwa Medycyna np. Starych Eipcjan, starozytnych Grekow oraz innych kultur np. Chinczykow , Inkow oparta byla na Prawdziwej Nauce, ktora WTEDY wolna byla od zaleznosci Mammony, czy Zlotego Cielca na Wallstreat. System obecnie nam panujacej ---- JAK DYKTATURA ---- tzw. szkolnej medycyny jest nie mniej i nie wiecej --- WIELKIM OSZUSTWEM!!!!!!!!!!!!!
 • ~wp..is
  (2017-11-14 16:46)
  Cala skuteczna medycyne chinka trzeba wywalic do kosza, bo koncerny maja lepsze i potwornie drogie preparaty
 • ~ona2
  (2017-11-14 17:37)
  biorąc pod uwagę moje "przygody" z lekarzami i ich wykrętami aby nie dać skierowania na podstawowe badania krwi i moczu, czy badania rtg czy tomografii komputerowej, wzięłam moje zdrowie w swoje ręce i dzięki tym wspaniałym ludziom (których nazywacie szarlatanami) wyleczyłam się z RZS, zatok i poprawiłam ogólną kondycję. NATURALNE SPOSOBY SĄ WSPANIAŁE, TANIE I NIE MAJĄ SKUTKÓW UBOCZNYCH.
 • ~Koles H. CENZORA
  (2017-11-15 21:29)
  @Felczer, daleko sie "wychylasz" ze swoim zdaniem. Zobaczymy jak dlugo POtrzeba, zeby moj koles faszystowski -- Helmut CENZOR zrobil z ciebie biala plame..... :))
 • ~żart
  (2017-11-14 16:50)
  Najlepsze okłady to z ciepłych (bułeczek) piersi kobiety-najzdrowsze. Dla kobiety z ciepłej kiełbasy (od chłop).

Może zainteresować Cię też: