Mnóżmy się jak króliki. Nowa kampania za prawie 3 mln zł w ogniu krytyki. Jest stanowisko ministra zdrowia

| Aktualizacja:

W mediach pojawiły się spoty promujące prokreację. Kampania kosztująca 2,7 mln zł jeden cel już osiągnęła – wywołała negatywne emocje.

wróć do artykułu
  • ~JMK -jermax
    (2017-11-16 22:53)
    Naturalnie ze Polska to bogaty kraj. Od wiekow wszyscy sie z Niej bogaca, a najwiecej Niemcy i Rosja.
  • ~t
    (2017-11-15 10:30)
    A skąd papież wie, jaka jest "optymalna" ilość dzieci /, 2. co to jest "optymalna", 3. dla kogo optymalna ? Dla białej rasy to raczej minimalna, jeżeli chce utrzymać swoją pozycję w świecie. 4. Dla krajów przeludnionych optymalna byłaby liczba jeden (jak kiedys w Chińskiej Rep. Ludowej).
  • ~Ewa+ 2
    (2017-11-14 14:14)
    Handlujący naszym zdrowiem, pan przełożony Ministerstwa Zdrowia ma 8 potomków, Daje nam przykład jak zarobić miesięcznie 3500 . Należy mu się tytuł ,,króla królików."A wy rodacy, jak uzyskacie taki króliczy rekord, będziecie dzieci chować w domu w kartonach po butach , potem w coraz większych - po bezpłatnych lekach, BO O ŻŁOBKU MOŻECIE TYLKO MARZYĆ.
  • ~KKE
    (2017-11-12 21:11)
    Pomysł, by na wzór zdrowego odżywiania się królików jeść cekotrofy, miał już "Ubu Król" pod nazwą "gRówno".
  • ~chowder
    (2017-11-12 17:32)
    Dlaczego się nie mówi o tym ze Polska jest nadal hiena Europy ..?Co to ma wspólnego ? Mentalność ! Dla czego się nie mówi o tym ze polskie kobiety wola zarabiać na prostytucji niż rodzic dzieci..? I to juz od lat 70tych! Co to ma wspólnego..? Mentalność ! Dlatego powinniście analizować te fakty ,a nie opowiadać sobie nawzajem tego BS!
  • ~Proton
    (2017-11-11 19:37)
    Ja nie rozumiem dlaczego taki królik, a np. nie świnka? Świnki to bardzo fajne zwierzęta, mają genotyp bardzo podobny ludzkiego, ba, wiele ludzi zachowuje się tak jak one, więc ten przekaz bardziej by do nich trafił! Podobnie jak króliki lubią koniczynkę i warzywa, nie wybrzydzają resztkami z obiadu no i oczywiście są bardzo płodne! Taka maciora może mieć jednorazowo nawet kilkanaście prosiaczków!!! Proszę sobie wyobrazić, jaki byłby przyrost naturalny w Polsce, gdyby matki zaczęły rodzić po kilkanaście dzieci na raz :D Proponuję zamiast królika w roli głównej obsadzić "świnkę" :D
  • ~krolica
    (2017-11-09 23:58)
    czy radziwill odwalil juz swoja robote zrobil te 63 kroliczatka??????? to teraz niech sprawdzi reszte pisu!
  • ~króliki vs. trudna sprawa
    (2017-11-09 21:26)
    "Jeśli chcesz zostać rodzicem, bierz przykład z królików" – słyszymy w spocie ministerstwa zdrowia" - to P. Pawlowicz powinna pobiec do ministra edukacji prokruliczej, a nie czepać się pospołu na zgromadzeniach ludowych-kulturowych
  • ~Stary
    (2017-11-09 19:37)
    A ja z chęcią bym się rozmnożył. Niech mi państwo zasponsoruje jaką viagrę.
  • ~old 62
    (2017-11-09 15:43)
    Ta kampania jest kpiną z inteligentnych i myślących ludzi. O dziecku decydują wspólnie żona i mąż,nikt więcej. Mamy XXI wiek.Im kraj bogatszy,tym mniej rodzi się dzieci. Nie wrócą czasy,w których było po pięcioro dzieci w rodzinie.Obecnie więcej kobiet studiuje,niż mężczyzn. Po skończeniu studiów kobieta chce realizować się zawodowo, a nie siedzieć w pieluchach i być zależną od męża. Najwyżej jedno dziecko lub ewentualnie dwoje dzieci i wychowanie ich z pomocą babci i dziadka. Takie czasy.
  • ~Prawda boli
    (2017-11-09 14:16)
    Tak właśnie PiS widzi Polaków. Jako zwierzęta domowe, a nie obywateli.
  • ~wieśniaczka
    (2017-11-09 13:04)
    w roli królików winni w spocie wystąpić posłowie i się pochwalić ile narobili no pomijając królika ministra. Mogliby pokazać te zwoje rajskie ogrody to by na pewno społeczeństwo przekonało a nie króliki z klatki .
  • ~królica
    (2017-11-09 12:56)
    ale upodlacie ten naród
  • ~osiemdziesięciolatka
    (2017-11-09 11:54)
    Reklama z królikami przypomniała mi czasy powojenne, gdy Bierut odznaczał rodziny wielodzietne.Natomiast ich sąsiedzi, nie mając ( jak to po wojnie wszyscy) dla swoich dzieci za dużo środków , musieli z litości karmić ten "króliczy przyrost". Oczywiście określano ich królikami. Tym bardziej to pamiętam, bo nawet księża z ambony krzyczeli by się opamiętali i nie p.......li się jak króliki, tylko pomyśleli o tych dzieciach które już mają i o ich przyszłości.
  • ~ewi
    (2017-11-09 10:03)
    No to ktoś im podłożył tym spotem..nie królika a ******* Jakiś kret ))
  • ~kob.
    (2017-11-09 09:15)
    chyb8a mamy iść w ślady ministra zdrowia 2plus 8, to szybko nas przybędzie jak królików
  • ~maria-ciekawa jestem po ile dzieci maja , tego pomyslu .
    (2017-11-09 01:48)
    Ciekawa jestem po ile dzieci maja , tworcy ,tego pomyslu .
  • ~becia
    (2017-11-08 20:49)
    Dno. Myślałam, że to kawał. A to finansują podatnicy. Ten minister powinien podać się do dymisji. Żenada. To jest XXI wiek? Patrzeć, jak będą nam wmawiać, że dzieci są znajdowane w kapuście, albo przynosi je bocian. Ideał sięgnął bruku.
  • ~Jonek
    (2017-11-08 20:09)
    Więcej patoli to więcej elektoratu PiS. Najwyżej jeszcze się trochę skroi tych bogatszych niż minimalna krajowa złodziei!
  • ~brrr
    (2017-11-08 20:06)
    To, że p.R. rozmnożył swoją rodzinę jak królik nie znaczy, że inni mają iść w jego ślady.Nie wszyscy mają takie majątki jak on. Ohyda!!!!!

Może zainteresować Cię też: